Тим, кому набридли численні спам-повідомлення з різних номерів, варто звернути увагу на програму “Повідомлення” від Google. Днями компанія випустила для нього суттєве оновлення, яке додає спам-фільтр.

До речі, про майбутню функції вперше повідомило видання Android Police 6 місяців тому. Судячи з усього, нове оновлення відбулося на стороні сервера, тому оновлювати додаток не потрібно. На жаль, нова функція доступна для обмеженої кількості користувачів і коли вона стане загальнодоступною не повідомляється.

Дізнатися про його наявність можна завдяки повідомленню, що з’являється або в налаштуваннях програми. Єдине, що висвітлила компанія – конфіденційність функції. Так, вона відправляє Google деякі дані повідомлення, які не включають його вміст і будь-яку іншу інформацію, яка ідентифікує користувача.

Популярні новини зараз
Який стаж не зарахують до пенсії: роки роботи просто викинуть Долари можна продавати? Що буде з курсом в Україні після приходу Трампа Надіються всі, але мало хто відчує: чого чекати від індексації пенсій у 2025 році Податкова перевіряє українців за кордоном: що вже відомо
Показати ще

Крім того, про те як працює спам-фільтр також не повідомляється. Однак багато хто припускає, що функція використовує алгоритми машинного навчання для визначення "підозрілих".

Цим кроком, Google ще раз доводить, що її основний напрям – розвиток "за" на Android і Web, а також протоколу обміну повідомленнями RCS, який і є основою програми.

Можливо, в майбутньому, компанія зможе порадувати користувачів ще більш цікавими і корисними функціями.

Нагадаємо, Samsung знову зганьбилася перед власниками Galaxy S9.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що Google звинуватили в стеженні за дітьми. За інформацією, корпорація дізнається дані про дітей для того, щоб передавати інформацію стороннім особам, які надалі будуп подавати дитині рекламу, яка буде ефективною. Нариклад, додатки від Google стежать за місцем розташування дитини, номери в адресній книзі.

Знай.uа писав, що Facebook вляпалася в черговий скандал. Компанію звинувачують у продажу особистої інформації користувачів стороннім компаніям, серед яких Apple, Microsoft, Netflix і Spotify. І хоча компанії роблять вигляд що нічого про це не знають, репутація Facebook наштовхує на думку, що це правда.