Renault Logan — один із найбюджетніших автомобілів на українському ринку. При вартості близько 10 тисяч євро Logan навіть в базовій версії приємно дивує кількістю штатного обладнання. Втім, навіть сам екстер'єр авто має свої особливості і характерні лінії, які дозволять дізнатися авто серед сотень інших.

Порадує новенький Logan і можливістю вибору. Наприклад, автомобіль можна придбати з одним з трьох двигунів. На вибір пара бензинових - турбований 0,9-літровий потужністю 90 к. с. або атмосферний 1,0-літровий на 75 к. с. Останній Renault добре підходить для установки газобалонного обладнання; більш того, саме цей Renault Logan можна придбати із заводським ГБО. Це чудова новина для тих, хто воліє заощаджувати на паливі, не турбуючись за свою безпеку. Найбільш економічна, але і найдорожча версія нового Logan оснащена 1,5-літровим турбодизелем на 90 к. с.

Досить рідко на ринку України з'являється авто, ціна якого не змусить покупців голодувати протягом декількох років, щоб придбати даний апарат. Це авто дійсно коштує своїх грошей, враховуючи його економність і можливості.

Нагадаємо, що дизайн Samsung Galaxy Note 10 злили в мережу. Повідомляється, що девайс отримає незвичайний екран, як у Galaxy S10, а також дірки в дисплеї під фронтальні камери. Крім цього, на тильній стороні апарату розташується четвірна камера, яка перевершить за якістю фото навіть Galaxy S10, ціна якого починається від 25 тисяч гривень.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що камерофон Nokia 9 PureView перевірили на ремонтопридатність. Виявилося, що під корпусом величезна кількість клею, а щоб розібрати апарат, необхідно відкрутити 13 болтів. Втім, в домашній умовах смартфон можна відремонтувати, але варто запастися терпінням.

Знай.uа писав, що глава Huawei повідомив, що в разі необхідності може відмовитися від Android і Windows 10 для своїх пристроїв. Швидше за все, компанія вже розробляє власну ОС для смартфонів, і навіть ПК. Втім, коли світ побачить творіння китайської корпорації - невідомо.