Відбулася презентація безпілотного аеротаксі CityAirbus.

Цю інформацію повідомили Високі технології.

По факту, безпілотне аеротаксі є збільшеним дроном, який здатний вміщати чотирьох людей. Він може літати в автоматичному режимі без участі пілота.

Варто зазначити, що прототип оснащений електродвигуном і має вагу близько 2.2 тонн. Пристрій здатний подолати відстань у 60 км при швидкості ~120 км/ч.

Розробники відзначили, що безпілотник буде використовуватися для доставки пасажирів до ж/д вокзалів та аеропортів, а також в якості служб порятунку.

Експерти переконані, що подібні транспортні засоби будуть використовуватися вже через 6 років. На поточний момент, вартість аеротаксі становить €1 000 000.

Нагадаємо, що Швейцарські федеральні залізниці (SBB) працюють над наданням послуги повністю електронних таксі, які зможуть літати.

Швейцарські федеральні залізниці (SBB) хочуть не тільки надавати традиційні послуги, але і повністю впровадити електронні таксі з можливістю польотів. Однак видання зазначає, що далеко не всі задоволені такою ідеєю.

SBB вже підписала меморандум з німецькою компанією Lilium для розробки повітряних таксі. В результаті цієї технології пасажири будуть швидше долати відстані між великими залізничними станціями, аеропортами, урядовими будівлями і віддаленими районами.

Раніше портал писав, в Москві під час презентації разбилось аеротаксі, вартість якого становить 12 млн рублів (близько 500 тисяч грн).

Прототип літаючого таксі, розроблений компанією "Бартіні", впав при першому випробуванні. Презентація апарату проходила в інноваційному центр "Сколково", звідки велася пряма трансляція. Про це повідомляють російські ЗМІ.

Кумедне відео вже встигло облетіти мережу. Як видно на кадрах, прототип аеротаксі ледве піднявся в повітря на хвилину, пролетів кілька метрів і впав в замет.

Портал "Знай.uа" писав, що в квітні перша в Росії спроба доставитипоштова вантаж безпілотником закінчилася невдачею - одразузльоту дрон "Пошта Росії" розбився об стіну будівлі.