Розробники бенчмарку Antutu (додатки для перевірки продуктивності) випустила щомісячний рейтинг найбільш потужних смартфонів на платформі Android за підсумками березня. Незважаючи на вихід флагманів Samsung Galaxy S10, вони не змогли усунути лідера минулого місяця з першої позиції. Втім, це не дивно, адже корейська корпорація не змогла оптимізувати роботу Android, так що показники продуктивності помітно впали.

Березневий рейтинг ТОП-10 найбільш потужних смартфонів очолив "прозорий" Xiaomi Mi 9 Explorer Edition і його більш проста модифікація Mi 9. Обидва мобільних апарату працюють на процесорі Snapdragon 855 і видають практично однакову кількість балів: 372072 і 371878. Зважаючи на їх ціну, смартфон став дуже популярним як на ринку Китаю, так і за його межами.

Третю позицію рейтингу зайняла топова модифікація ігрового смартфона Vivo IQOO (Monster) з 12 ГБ оперативної пам'яті – рекордний обсяг на поточний момент. Незважаючи на те, що мобільний пристрій працює на такому ж флагманському чіп Snapdragon 855, але за результатами тесту в Antutu смартфон набрав "всього" 365430 балів. Погана оптимізація роботи системи дає про себе знати.

Популярні новини зараз
Українцям запропонували перейти на новий тариф: зменшить рахунки за світло В українців почнуть вилучати машини для армії: хто під загрозою Паралельні світи існують і ми живемо в одному з багатьох — фізики провели вражаюче дослідження "Мобілізувати не можна відпустити": ТЦК отримали терміновий наказ від Міноборони
Показати ще

Варто дочекатися Samsung Galaxy S10 + з підтримкою 5G-мережі, який набагато могутніше інших модифікацій.

Нагадаємо, що компанія Sony заявила, що не планує представити консоль нового покоління в 2019 році. Це означає, що геймерам доведеться як мінімум до початку 2020 року користуватися вже застарілої консоллю. До того ж, деякі компанії планують показати гри після виходу PS 5, так що геймерам доведеться придбати нову приставку.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що в роботі Android виявили масову уразливість, яка дозволяла хакерам отримувати доступ до будь-якого смартфону. Варто зазначити, що ця вразливість була виявлена на всіх смартфонах, що працюють на ОС Android. Повідомляється, що таких пристроїв більше мільярда, так що кожен користувач був під загрозою.

Знай.uа писав, що компанія Huawei повідомила, що до 2021 року половина всіх смартфонів на ринку будуть гнучкими. Втім, це не дивно, адже компанії вже показали свої перші розробки. Так, вони не виглядають ідеально, але навіть для компанії такі пристрої нові, і більшість з них просто експериментують з розмірами і технологіями гнучких смартфонів.