Tencent (відома місцевим месенджером WeChat), Alibaba і China Construction Bank третій рік поспіль увійшли в трійку найдорожчих брендів Китаю. Про це повідомила дослідницька компанія Interbrand, яка складала даний рейтинг. Втім, це не дивно, адже ці китайські компанії вже багато років лідирують на ринку Піднебесної.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися
У престижному списку з 50 компаній з'явилися “новачки”. Добре відомий на українському ринку виробник смартфонів і побутової електроніки Xiaomi зайняв 14-е місце. Схоже, у компанії просто відмінно йдуть справи, так як буквально за кілька років їй вдалося домогтися топа. І це не дивно, адже компанія протягом багатьох років продає величезну кількість смартфонів і просто крутих пристроїв електронної техніки.
Також в рейтинг вперше увійшли Meituan (#25, замовлення їжі в інтернеті), логістичний оператор SF Express (#30), автовиробник Geely (#36) і рітейлер Suning (#50).
Експерти підрахували, що сукупна вартість ТОП-50 китайських брендів за рік зросла на 15%. Найбільший приріст спостерігався у Tencent, Alibaba і виробника побутової техніки Haier (#23) – 48%, 39% і 38% відповідно.
Нагадаємо, що компанія Huawei планує випустити нову лінійку смартфонів під назву Mate 30. Крім топових флагманських характеристик, смартфони зможу похвалитися і абсолютної новою фішкою - ОС девайсів буде точно не Android, а Hongmeng. Це особиста розробка компанії, яка створювалася протягом багатьох років. Тепер корпорація може обійтися і без допомоги Google Android їх.
Раніше Знай.uа повідомляв про те, що компанія Google розкрила ще один секрет з приводу камери Google Pixel 3. Нагадаємо, що в смартфони від пошуковика впроваджують одинарну камеру, і це дуже дивне рішення. Однак, в корпорації заявляють, що система нейромережі здатна покращувати якість фото з допомогою тремтіння рук користувачів. Після цього система поєднує всі знімки з різних ракурсів в єдину фотографію.
Знай.uа писав, що компанія Microsoft розповіла про нову хвилю вірусів, які масово заражають комп'ютери користувачів. Повідомляється, що мільйони пристроїв досі під загрозою злому хакерами.