Не секрет, що компанія Apple представила нову iOS 13 для iPhone. Однак, як виявилося, корпорація припиняє підтримку відразу двох поколінь смартфонів, що неприємно здивувало користувачів.

Безумовно, iPhone 6 і 6 Plus, не кажучи вже про iPhone 5s, давно застаріли. Навіть якщо процесор ще здатний більш-менш гладко справлятися з тими або іншими завданнями, все псує 1 ГБ оперативної пам'яті. Однак, користувачів здивував один момент, який викликає ще більше питань.

Читай Знай.uа оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Справа в тому, що Apple завжди припиняла підтримку тільки тих пристроїв, які вже давно не продаються на ринку. Взяти той же iPhone 5s, який хоч і продовжує оновлюватися по сей день, недоступний до купівлі вже більше двох років. Проте, 6 iPhone поки що продається, і це дуже дивно, що компанія просто від нього відмовилася. Схоже, продажі нових смартфонів йдуть настільки погано, що компанія усіма силами намагається продати якомога більше новий смартфонів.

Нагадаємо, що експерти склали рейтинг найбільш надійних смартфонів у світі. На диво, яблучна корпорація, яка відома завдяки якості своїх гаджетів, посіла лише третє місце. В трійці немає навіть компанії Samsung, яка продає свої флагмани за ціною від тисячі доларів. Перше місце посіла компанія Huawei, яка різко увірвалася на ринок смартфонів зі своїми дешевими флагманами.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що компанія Google виявила вбудовані віруси в смартфонах на базі Android. Дивно, але ці віруси з'явилися на смартфонах ще під час їх складання. Іншими словами, шкідливий код був вбудованим прямо з заводу.

Знай.uа писав, що смартфон Google Pixel 4, який покажуть вже в жовтні 2019 року, з'явився на якісних знімках. Тепер ми можемо розглянути девайс з усіх боків. Серед іншого, в очі кидається саме одинарна камера. Схоже, компанія не хоче відступати від своїх принципів, і продовжує покращувати фото з допомогою нейромережі.