Компанія Samsung була одним з перших виробників, почала працювати над технологією гнучкого дисплея для смартфонів. Тепер компанія працює над новою революційною технологією – смартфоном з розсувним екраном. Схоже, гнучкого смартфона корпорації мало, так що корейці вирішили проявити креативність, і запатентували унікальний смартфон. І якщо зараз такий девайс здається дуже дивним, то через кілька десятків років подібні гаджети будуть у кожного.

Як пише Letsgodigital, компанія Samsung Electronics подала до Світової відомство інтелектуальної власності заявку на реєстрацію оригінального смартфона.

Читай Знай.uа оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Це електронний пристрій з гнучким дисплеєм. Це буде гнучкий дисплей, який можна висувати, збільшуючи поверхню екрана. Звучить незвично, так і реалізувати такий девайс на сьогоднішній день не так вже й просто.

Компанія описала механізм, але чітко не вказала дизайн. Тому ймовірно, остаточний варіант буде інший зовнішній вигляд.

Нагадаємо, що експерти склали рейтинг найбільш надійних смартфонів у світі. На диво, яблучна корпорація, яка відома завдяки якості своїх гаджетів, посіла лише третє місце. В трійці немає навіть компанії Samsung, яка продає свої флагмани за ціною від тисячі доларів. Перше місце посіла компанія Huawei, яка різко увірвалася на ринок смартфонів зі своїми дешевими флагманами.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що компанія Google виявила вбудовані віруси в смартфонах на базі Android. Дивно, але ці віруси з'явилися на смартфонах ще під час їх складання. Іншими словами, шкідливий код був вбудованим прямо з заводу.

Знай.uа писав, що смартфон Google Pixel 4, який покажуть вже в жовтні 2019 року, з'явився на якісних знімках. Тепер ми можемо розглянути девайс з усіх боків. Серед іншого, в очі кидається саме одинарна камера. Схоже, компанія не хоче відступати від своїх принципів, і продовжує покращувати фото з допомогою нейромережі.