Громадський діяч, мислитель і натураліст Володимир Вернадський залишив послання. Його вдалося розшифрувати і в ньому йдеться про загадкову планету Нібіру.

Читай Знай. ua в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Довгі роки праці Вернадського були зашифровані. Зараз все більше фахівців схиляються до думки, що "Радянський Нострадамус" дуже точно описував у своїх працях майбутнє і був правий у багатьох моментах.

Вернадський був переконаний, що вищий розум є і весь цей час він перебував на Землі. Вернадський також прийшов до висновку, що зв'язок між двома цивілізаціями був. Правда, чим закінчився цей контакт, відомий природодослідник не повідомив, чи не хотів розповідати, щоб не бентежити співгромадян.

Популярні новини зараз

Настя Каменських перетворилася на мексиканку, лише сомбреро і пристрасний погляд: "Пощастило Потапу!"

Погані прикмети для дому: чого категорично не можна робити, аби не накликати лиха

Найкращі анекдоти на четвер 14 листопада врятують від осінньої хандри

На дні древнього озера вчені виявили пернатих чудовиськ, чекали на людей мільйони років: неймовірні кадри

Показати ще

Експерти знайшли в одному з послань Вернадського попередження про військове вторгнення Нібіру. Мислитель вважав, що інопланетяни існували завжди, та й виходили з ним на зв'язок за допомогою телепатії.

Вернадський у своїх працях стверджував, що з'явиться планета смерті, яка знищить планету. Причому кінець світу почнеться саме з Росії. Він стверджував, що інопланетян цікавить місце сили в РФ і вони готові зробити все для того, щоб ця територія увійшла до складу нової імперії.

Нагадаємо, Нібіру "складе зброю" за велінням Бога.

Як повідомляв Знай. ua, до Землі мчить "космічний вбивця", озвучена фатальна дата.

Також Знай. ua писав, що вчені розповіли, як Сонце знищить Землю, зворотний відлік пішов.