Багаторічна розвиток голосових асистентів незалежними корпораціями так і не призвело до їх повноцінної інтеграції в життя користувачів.

Цей факт визнав Білл Стейсиор, колишній керівник команди по розробці та вдосконаленню Siri в Apple. І хоча голосові помічники можуть виконувати купу простих і примітивних завдань, це мало, щоб помічники увійшли в наше життя цілком. Набагато простіше зробити кілька натискань на екран смартфона, щоб включити будильник, ніж викликати Siri і просити її поставити будильник на певний час. До того ж, голосовий помічник може не завжди розпізнавати мову, особливо, якщо мова не досить чітка.

Популярні новини зараз

У "Слузі народу" Зеленського вирішили, з ким об'єднатися після виборів: перші подробиці

Kyivstar почав брати гроші за повітря, виправдання вражає цинізмом: "Сам, любий, сам"

АТБ "порадувало" українців пекельними акціями, залишать без копійки: "Це днище в квадраті"

Пішла з життя зірка серіалу "Каменська": друг, натхненник, вчитель

Показати ще

Читай Знай.uа оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

“На мою думку, ні один віртуальний помічник на сьогодні не здатний розуміти людей так само природно, як їх розуміють інші люди, - каже Стейсиор. - Я думаю, що всі вже вивчили, які команди голосові асистенти можуть виконати, а які – не можуть.”.

Так, Білл не відмовляється від помічників, але їх розвиток знаходиться на початковій стадії, а поки вони годяться тільки для залучення уваги.

Нагадаємо, що консоль PlayStation 4 хоч і була популярною років 5 тому, на сьогоднішній день варто визнати, що вона сильно застаріла. Втім, у 2020 році на зміну прийде нова приставка, яка здивує користувачів своїми характеристиками. Експерти вирішили порівняти з можливостями ці консолі, щоб з'ясувати їх головні відмінності. Виявилося, що PS5 в 7-8 разів могутніше PS4, і це викликало шок у користувачів.

Як повідомляв Знай.uа компанія Xiaomi розлютила користувачів по всьому світу. Відомо, що компанія прибрала бета-версію черговий прошивки, що не сподобалося користувачам. Виявилося, що бета-версії набагато краще працюють на смартфонах, ніж фінальні версії, які доступні кожному користувачеві.

Також Знай.uа писав, що Google Chrome отримав велике оновлення, серед яких і поліпшення продуктивності, а також режим економії трафіку. Тепер браузер використовується менше ресурсів смартфона, що збільшує його тривалість роботи.