Група лікарів клініки Dexeus з Барселони представила результати дослідження, згідно з яким сперму людини можна транспортувати в космосі і зберігати на інших планетах.

Про це повідомляє видання Independent.

У ході дослідження зразки були поміщені в літак, який з допомогою своїх рухів (параболічних розворотів) забезпечив умови, близькі до космічних. Десять зразків сперми різних чоловіків вивчили до та після випробування, і вчені не помітили різниці між зразками сперми, які побували в умовах низької гравітації, і контрольними, які залишалися на Землі".

Популярні новини зараз

Колишня медик ЗСУ благає врятувати їй життя: працювала на передовій, допомагала бійцям "Айдару"

Тимошенко майданить і знижує ціну на газ: лідер "Батьківщини" пішла в опозицію і фонтанує ідеями

Погані прикмети для дому: чого категорично не можна робити, аби не накликати лиха

Продавець Comfy випровадив покупця через українську мову: "Явні ознаки ідіотизму"

Показати ще

"Якщо в найближчі роки число космічних місій і польотів збільшиться, важливо знати наслідки тривалого перебування людини в космосі, і, можливо, варто було б розглянути потенційні перспективи розмноження за межами Землі", — пояснила дослідження іспанський лікар Монсеррат Боада.

Таким чином, вчені зробили висновок, що сперму можна перевозити в космосі в замороженому стані. Такий "космічний банк сперми" допоміг би колонізувати інші планети, в тому числі Марс, за умови, що екіпаж буде складатися з жінок, - зазначили автори дослідження.

Нагадаємо, життя на Марсі точно існує: людство отримало неспростовні докази.

Як повідомляв Знай.uа, труп маленького інопланетянина шокувала науковий світ.

Також Знай.uа писав, вчені розповіли про архітектуру на Марсі.