Концерн Facebook для розшифровки аудіоповідомлень своїх користувачів вдавався до послуг сторонніх компаній. Схоже, Facebook знову осоромилася на весь світ, і тепер по-крупному.

Представники найбільшої в світі соцмережі визнали цей факт у заяві, витяги з якого оприлюднило інформагентство Bloomberg. За словами представників Facebook, прослуховування і запис розмов користувачів проводилася тільки за згодою останніх та більше не практикується в соцмережі. Втім, вірити Facebook точно не варто. не виключено, що прямо зараз ваші разговорі прослуховують, і роблять це без згоди користувачів.

Популярні новини зараз

Першого євробляхера оштрафували: скільки виклав водій за нерозмитнене авто

Таємний склад зброї Путіна: українська розвідка показала лігво ворога зсередини, унікальні кадри

Українці регочуть із Порошенка після святкування Дня Незалежності: "Вже і веселка на морді з'явилася"

День ВДВ в Росії: у Путіна вкрали українських десантників, ганьбище на весь світ

Показати ще

Читай Знай.uа оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

"Як і компанії Google і Apple, ми припинили аналізувати аудіозаписи розмов користувачів більше тижня тому", - йдеться в офіційній заяві компанії. 

Досі невідомо, скільки часу Facebook займалася прослуховуванням.

Нагадаємо, що компанію Apple знову змусять відповідати перед судом. На цей раз за голосового помічника Siri, який записував розмови користувачів, навіть коли ті не знаю про те, що Siri працює. Звичайно ж, Apple намагалася виправдатися тим, що таким чином отримані дані покращують роботу голосового помічника, але користувачів мережі і ця відповідь не влаштувала. тепер же Apple викликають у суд.

Як повідомляв Знай.uа компанія Samsung недавно випустила смартфон Galaxy Note 10, який став прямим конкурентом iPhone XS Max. Крім крутий начинки, компанія прибрала з фаблета роз'єм для навушником 3.5 мм. Корпорація аргументує таке рішення тим, що це дозволило збільшити об'єм акумулятора. Насправді ж, обсяг вдалося збільшити лише на 2-3 відсотки, так що користувачі не оцінили зусиль компанії.

Також Знай.uа писав, що приложение Google Maps отримало круте оновлення.