До 90% забруднень навколишнього середовища припадати саме на автомобільний транспорт! Більшу небезпеку несуть шини, які виготовляються з токсичних матеріалів. Звичайно, це не порівняти з кількістю шкідливих випаровувань, які вилітаю з вихлопу автомобілів, але автомобільні шини не такі вже і “зелені”, може вам здатися. 

Це відео допоможе вам зрозуміти, як шини заргрязняют навколишнє середовище.

Популярні новини зараз

У київському метро в годину пік різко зупинилися поїзди, - крики, штовханина і скажений поспіх: що відбувається

Зеленський влаштував коллапс в столиці після прощання з "ангелами" МАУ в "Борисполі"

"Голос країни 10" змусив Тіну Кароль палко ревнувати Дана Балана: "Божевільна"

Жінки йтимуть на пенсію у 55: Зеленський вніс поправки до закону 4-х річної давності

Показати ще

Читай Знай.uа оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Глобальне потепління, екологічна катастрофа, острова сміття в океані, природні катаклізми - усе це вже існує, і нам пора визнати, що чоловік перестав жити в гармонії з природою. 

Нагадаємо, що експерти розповіли, чим обіцяє купівля китайського iPhone за 100 доларів. Звичайно, такі смартфони все ще користуються величезною популярністю. І хоча зовні вони практично нічим не відрізняються, всередині працює телефон з досконалою іншої ОС. До того, для таких смартфонів абсолютно немає гарантій, а виробник може спокійно завантажити шкідливий код прямо з заводу, і користувач про це навіть не дізнається.

Як повідомляв Знай.uа компанія Meizu готує унікальний смартфон 16s Pro, який знищить своїх конкурентів. Судячи з витоками, гаджет отримає топовий процесор, а також потужну камеру. Повідомляється, що чекати виходу смартфона залишилося зовсім небагато. Гаджет покажуть вже 28 серпня цього року.

Також Знай.uа писав, що інсайдер назвав дату виходу легендарної Sony PlayStation 5.