Багато користувачів сучасних смартфонів помічали, що їх пристрої підозріло багато знають про їхні звички, то і справа підкидаючи, наприклад, неймовірно точні рекламні повідомлення. Та й дивні звуки в трубці наводять людей на підозра, що їх розмови прослуховуються.

Враховуючи, що компанії трапляються на масових прослуховування, все більше користувачів переконані в тому, що їх прослуховують за допомогою смартфонів

Ці ознаки допоможуть вам дізнатися всю правду:

Популярні новини зараз

Золотий перетин пластичної хірургії: названо топ-10 найкрасивіших жінок планети

"Залізні птахи" та президентство Зеленського: легендарна Ванга знала все, що ще втілилося в життя

Галкін показав, як змінилася 70-річна Пугачова, фанати ахнули: "Молодильні яблучка їсть?"

Нев'їзна Корольова втратила найріднішу людину, довелося "стукати" до Зеленського: тяжкі кадри

Показати ще

- Акумулятор підозріло швидко розряджається. Для того, щоб прослуховувати чужий телефон, потрібно встановити на нього шпигунське програмне забезпечення (ПО). І воно має бути активним, тобто споживати ресурси батареї.

- Гаряча батарея. Особливо тоді, коли смартфон просто лежить без діла, а не підключений до інтернету в режимі перегляду відео високої якості. Це означає що працюють приховані програми, які завантажують процесор вашого гаджета.

- Дивна активність смартфона. Якщо телефон лежить на столі, і раптом запалюється підсвічування, або він сам по собі перезавантажується - доцільно провести перевірку на наявність сторонніх програм. Можливо, ЗА завантажується в смартфон саме зараз.

- Занадто тривалий вимикання телефону. Якщо при натисканні кнопки відключення смартфон або не вимикається, або це відбувається занадто довго - можливо, хтось вас прослуховує.

Нагадаємо, що автомобіль Bugatti побив світовий рекорд, і розігнався до рекордних 490 км/ч. Тепер же компанія Hennessey збираються побити цей рекорд, випустивши автомобіль, який зможе подолати позначку в 500 км/год. Автомобіль точно зможе перевершити свого конкурента, так як він помітно легше, а значить, зможе набрати швидкість значно швидше.

Як повідомляв Знай.uа компанія Honda розсекретила дизайн нового електрокара Honda e. Звичайно, на конкурента Tesla вона точно не тягне, але для міста це відмінний автомобіль, враховуючи його можливості і габарити.

Також Знай.uа писав, що компанія Xiaomi вирішила зробити сюрприз своїм клієнтам. Тепер на смартфонах можна прибрати рекламу, яка набридла абсолютно всім. Правда, нова функція можлива лише в MIUI 11 яка буде доступною тільки на нових флагманах або потужних смартфонах компанії.