Японський автовиробник Nissan провів закриту презентацію електричного кросовера для американських дилерів бренду, щоб почути думку людей, які будуть безпосередньо впливати на успішність продажів моделі. Втім, навіть з закритій презентації з'явилися фотографії автомобіля, який виглядає дуже футуристично.

Що стосується характеристик, электрокроссовер отримає запас ходу на рівні 300 миль (483 км) і прискорення до 60 миль/год (~100 км/год) менш ніж за 5 секунд. По зовнішнім розмірам електромобіль буде відповідати моделі Nissan Rogue/Qashqai, але за обсягом салону - більш великої моделі Nissan Murano. Цілком можливо, що автомобіль може стати серийником. Правда, він не отримає такий крутий дизайн, як на фото, але компанія точно постарається зробити так, щоб він виділявся серед своїх конкурентів.

Про ціни і дату виходу поки що говорити рано.

Нагадаємо, що автомобіль Bugatti побив світовий рекорд, і розігнався до рекордних 490 км/ч. Тепер же компанія Hennessey збираються побити цей рекорд, випустивши автомобіль, який зможе подолати позначку в 500 км/год. Автомобіль точно зможе перевершити свого конкурента, так як він помітно легше, а значить, зможе набрати швидкість значно швидше.

Як повідомляв Знай.uа компанія Honda розсекретила дизайн нового електрокара Honda e. Звичайно, на конкурента Tesla вона точно не тягне, але для міста це відмінний автомобіль, враховуючи його можливості і габарити.

Також Знай.uа писав, що компанія Xiaomi вирішила зробити сюрприз своїм клієнтам. Тепер на смартфонах можна прибрати рекламу, яка набридла абсолютно всім. Правда, нова функція можлива лише в MIUI 11 яка буде доступною тільки на нових флагманах або потужних смартфонах компанії.