Не так давно компанія Huawei офіційно представила операційну систему під назвою HarmonyOS, яка представляє з себе альтернативу Android.

Відомо, що розробкою займалася компанія протягом останніх 5-6 років. Однак, експерти повідомляють, що краще з цієї ОС не мати нічого спільного, і ось чому.

Творці додатка MetaApp вирішили в числі перших зробити своє фірмове програмне забезпечення доступним для смартфонів на операційній системі HarmonyOS, а для цього вони використовували офіційне додаток Huawei під назвою Arc Compiler.

Однак, програма не здатне перенести під нову ОС навіть такий додаток, не говорячи вже про ігри і барвистих додатках.

Популярні новини зараз
Якщо на гривню більше – субсидію не отримаєте. Який дохід повинен бути для пільги Астролог назвав точну дату закінчення війни – надії на 2024 рік були марними Українцям доступна нова грошова допомога: хто отримає понад 10 тисяч гривень Червень принесе не лише тепло, а й гроші: хто отримає нову пенсію
Показати ще

Так, зокрема, інструмент Arc Compiler не працює зовсім або не працює більшою мірою, тому що він не здатний перенести жоден реальний існуючий проект з Android на HarmonyOS, і це реальний факт, стверджують творці MetaApp. Подивимося, що на це відповість сама компанія.

Нагадаємо, що автомобіль Bugatti побив світовий рекорд, і розігнався до рекордних 490 км/ч. Тепер же компанія Hennessey збираються побити цей рекорд, випустивши автомобіль, який зможе подолати позначку в 500 км/год. Автомобіль точно зможе перевершити свого конкурента, так як він помітно легше, а значить, зможе набрати швидкість значно швидше.

Як повідомляв Знай.uа компанія Honda розсекретила дизайн нового електрокара Honda e. Звичайно, на конкурента Tesla вона точно не тягне, але для міста це відмінний автомобіль, враховуючи його можливості і габарити.

Також Знай.uа писав, що компанія Xiaomi вирішила зробити сюрприз своїм клієнтам. Тепер на смартфонах можна прибрати рекламу, яка набридла абсолютно всім. Правда, нова функція можлива лише в MIUI 11 яка буде доступною тільки на нових флагманах або потужних смартфонах компанії.