На Марсі виявлені мінеральні породи, які свідчить про існування соляних ставків. Схоже, вчені ще на крок наблизилися до колонізації Марса, так як ці солі не могли з'явитися без води.

Про це повідомила Хвиля.

Згідно інформації, вчені NASA з'ясували, що 150-кілометровий древній кратер Гейла був солоним озером і з невідомих причин висох. На думку дослідників, цей цикл протягом мільйонів років повторювався безліч разів. Можливо, цей процес уже стався, і для повного циклу потрібно мільйони років.

Популярні новини зараз

Ветеранів АТО можуть судити за війну на Донбасі

Легендарний містик озвучив пророцтво про Третю світову, винен Трамп: все живе під загрозою

Заворотнюк звернула з фатального шляху Фріске: "Моя прекрасна няня" зважилася на важке рішення

Галкін показав, як змінилася 70-річна Пугачова, фанати ахнули: "Молодильні яблучка їсть?"

Показати ще

Проаналізувавши породи, збагачені мінеральними солями, які марсохід виявив, вчені прийшли до висновку, що містяться в них речовини є свідченням існування неглибоких соляних ставків на Марсі. Є ймовірність того, що вода витекла під поверхню, але перевірити це не вийти найближчим часом.

Нагадаємо, що автомобіль Bugatti побив світовий рекорд, і розігнався до рекордних 490 км/ч. Тепер же компанія Hennessey збираються побити цей рекорд, випустивши автомобіль, який зможе подолати позначку в 500 км/год. Автомобіль точно зможе перевершити свого конкурента, так як він помітно легше, а значить, зможе набрати швидкість значно швидше.

Як повідомляв Знай.uа компанія Honda розсекретила дизайн нового електрокара Honda e. Звичайно, на конкурента Tesla вона точно не тягне, але для міста це відмінний автомобіль, враховуючи його можливості і габарити.

Також Знай.uа писав, що компанія Xiaomi вирішила зробити сюрприз своїм клієнтам. Тепер на смартфонах можна прибрати рекламу, яка набридла абсолютно всім. Правда, нова функція можлива лише в MIUI 11 яка буде доступною тільки на нових флагманах або потужних смартфонах компанії.