Оновлення програмного забезпечення покликані виправляти помилки попередніх версій, але деколи і самі стають причиною виникнення нових багів. Незабаром після виходу iOS 13.1.2 користувачі iPhone зіткнулися відразу з декількома проблемами, з-за яких не могли використовувати свої смартфони за прямим призначенням. Схоже, не тільки Microsoft випускає провальні оновлення, які доводиться виправляти іншими оновленнями. Враховуючи, скільки користувачів iOS 13 налічується на сьогоднішній день, без багів або помилок просто не обійтися.

На офіційному форумі Apple з'явився ряд скарг на проблеми з голосовими дзвінками після установки апдейта. Користувачі повідомляють, що голосові дзвінки просто скидається, причому робиться це без відома користувача. 

Популярні новини зараз

Тіна Кароль ледь не загинула за кордоном: "Чимдуж тікала"

"Через 20 хвилин буде вибух": Верховну Раду оточили, що відбувається

Після обшуків на "Прямому" Матвій Ганапольський зробив скандальну заяву: "Те, що хочуть від нас чути"

Потужний землетрус накриє Україну: які області під загрозою

Показати ще

Ще одна проблема в роботі iPhone, яку пов'язують з апдейтом до iOS 13.1.2, полягає в перегріві пристрою. До того ж нова версія операційної системи, за словами користувачів, призводить до стрімкого падіння автономності смартфона. Правда, компанія поки не планує випуск апдейта, але от про проблеми вже точно знає, так що це лише питання часу.

Нагадаємо, що автомобіль Bugatti побив світовий рекорд, і розігнався до рекордних 490 км/ч. Тепер же компанія Hennessey збираються побити цей рекорд, випустивши автомобіль, який зможе подолати позначку в 500 км/год. Автомобіль точно зможе перевершити свого конкурента, так як він помітно легше, а значить, зможе набрати швидкість значно швидше.

Як повідомляв Знай.uа компанія Honda розсекретила дизайн нового електрокара Honda e. Звичайно, на конкурента Tesla вона точно не тягне, але для міста це відмінний автомобіль, враховуючи його можливості і габарити.

Також Знай.uа писав, що компанія Xiaomi вирішила зробити сюрприз своїм клієнтам. Тепер на смартфонах можна прибрати рекламу, яка набридла абсолютно всім. Правда, нова функція можлива лише в MIUI 11 яка буде доступною тільки на нових флагманах або потужних смартфонах компанії.