За останні роки ми з вами бачили чимало переробок ГАЗ-21. На багато з них, звичайно, без сліз не поглянеш, але є такі екземпляри, які викликають захоплення. Приклад того, створений в Україні унікальний повноцінний електромобіль з ГАЗ-21. Правда, на його модернізацію пішло багато коштів, але воно того варто.

Автор даного проекту спочатку перетворювати свою Волгу в електромобіль не збирався. Вона була придбана власником лише для звичайної реставрації, але в процесі робіт було прийнято рішення зробити справжній електромобіль. 

В моторному відсіку розташувався 30-кіловатний електродвигун Warp11, який важить 80 кг Правда, обмежили максимальну швидкість до 90 км/год, так як автомобілю вже давно за 20 років.

При середній швидкості 50 км/год запас ходу в міському циклі складає 85 км. Цілком собі непогано для автомобіля, який взагалі не призначений для електротяги. Контроль роботи батарей здійснюється системою GT BMS виробництва Thunder Sky, яка також розташовується в моторному відсіку. Вся інформація про поточний стан блоку батарей відображається на кольоровому сенсорному LCD-моніторі, який разметился в салоні автомобіля. 

На переобладнання ГАЗ-21 електромобіль у автора даного проекту пішло приблизно близько 25 000 доларів.

Нагадаємо, що автомобіль Bugatti побив світовий рекорд, і розігнався до рекордних 490 км/ч. Тепер же компанія Hennessey збираються побити цей рекорд, випустивши автомобіль, який зможе подолати позначку в 500 км/год. Автомобіль точно зможе перевершити свого конкурента, так як він помітно легше, а значить, зможе набрати швидкість значно швидше.

Як повідомляв Знай.uа компанія Honda розсекретила дизайн нового електрокара Honda e. Звичайно, на конкурента Tesla вона точно не тягне, але для міста це відмінний автомобіль, враховуючи його можливості і габарити.

Також Знай.uа писав, що компанія Xiaomi вирішила зробити сюрприз своїм клієнтам. Тепер на смартфонах можна прибрати рекламу, яка набридла абсолютно всім. Правда, нова функція можлива лише в MIUI 11 яка буде доступною тільки на нових флагманах або потужних смартфонах компанії.