Розробники надзвукового автомобіля Bloodhound в ході випробувань на полігоні в Південній Африці розігнали його до 537 км/ч — це абсолютний рекорд за всю 11-річну історію проекту. Відмінні показники, якщо врахувати, що швидше автомобіля просто не існує на сьогоднішній день.

найближчим часом його спробують розігнати до 900 км/год, так що за долею компанії точно варто стежити.

Проект Bloodhound Supersonic Car був заснований в 2008 році і ставив своєю метою побити світовий рекорд швидкості на суші. Розробляється інженерами автомобіль повинен був подолати поріг швидкості 1,6 тис. км/год. Однак у грудні 2018 року компанія оголосила про відсутність коштів для фінансування проекту. Втім, рекорд швидкості в 537 км/год їм вдалося досягти.

Популярні новини зараз

Як подзвонити оператору Київстар: прості команди і прямий номер

Заворотнюк втратила останній шанс на порятунок, "Моїй прекрасній няні" радять готуватися до найгіршого

Тіна Кароль ледь не загинула за кордоном: "Чимдуж тікала"

Аферисти придумали нову збочену схему, українці втрачають останнє: "Розпишіться..."

Показати ще

наприкінці березня проект оголосив про ребрендинг   тепер він офіційно називається Bloodhound Land Speed Record (LSR).

Нагадаємо, що автомобіль Bugatti побив світовий рекорд, і розігнався до рекордних 490 км/ч. Тепер же компанія Hennessey збираються побити цей рекорд, випустивши автомобіль, який зможе подолати позначку в 500 км/год. Автомобіль точно зможе перевершити свого конкурента, так як він помітно легше, а значить, зможе набрати швидкість значно швидше.

Як повідомляв Знай.uа компанія Honda розсекретила дизайн нового електрокара Honda e. Звичайно, на конкурента Tesla вона точно не тягне, але для міста це відмінний автомобіль, враховуючи його можливості і габарити.

Також Знай.uа писав, що компанія Xiaomi вирішила зробити сюрприз своїм клієнтам. Тепер на смартфонах можна прибрати рекламу, яка набридла абсолютно всім. Правда, нова функція можлива лише в MIUI 11 яка буде доступною тільки на нових флагманах або потужних смартфонах компанії.