Компанія Google офіційно попрощалася з Flash-технології в своєму блозі. Контент, підтримка якого і так вже відключена в більшості сучасних браузерів, більше не буде індексуватися найбільшим у світі пошуковим сервісом. Схоже, компанія відмовилася від ще одного невдалого сервісу, який вже вважається застарілим.

За даними розробника, Flash вже відключили в Chrome, починаючи з версії 76, браузери Microsoft Edge і FireFox 69. 

Представники компанії вважають, що в свій час технологія стала відповіддю на нудний інтернет, давши можливість інтегрувати анімацію, медіа та інтерактивні елементи. Але ті часи давно пройшли, і тепер в браузерах працює зовсім інші сервіси, які в усьому перевершують вже застарілий Flash.

Популярні новини зараз

Донька Олі Полякової показала, у чому ходить до школи: "Я раніше весь час..."

Мольфар залишив моторошне пророцтво для України: "Велика біда прийде"

Зеленський вперше відреагував на пісню про Гонтарєву, Пікалов з "Квартал 95" злив листування: "Треба дивитися легше"

Не встигли відійти від грибів, як "Укрзалізниця" знову "потішила" пасажирів: "У всіх обман зору"

Показати ще

Тепер пошуковик компанії буде ігнорувати Flash-контент і припинить індексувати SWF-файли. Втім, підтримка технології від самих розробників закінчиться вже в 2020 році.

Нагадаємо, що автомобіль Bugatti побив світовий рекорд, і розігнався до рекордних 490 км/ч. Тепер же компанія Hennessey збираються побити цей рекорд, випустивши автомобіль, який зможе подолати позначку в 500 км/год. Автомобіль точно зможе перевершити свого конкурента, так як він помітно легше, а значить, зможе набрати швидкість значно швидше.

Як повідомляв Знай.uа компанія Honda розсекретила дизайн нового електрокара Honda e. Звичайно, на конкурента Tesla вона точно не тягне, але для міста це відмінний автомобіль, враховуючи його можливості і габарити.

Також Знай.uа писав, що компанія Xiaomi вирішила зробити сюрприз своїм клієнтам. Тепер на смартфонах можна прибрати рекламу, яка набридла абсолютно всім. Правда, нова функція можлива лише в MIUI 11 яка буде доступною тільки на нових флагманах або потужних смартфонах компанії.