Сьогодні ми живемо своїм життям на планеті Земля. Але одного разу нам доведеться покинути нашу прекрасну планету, тому що вона більше не залишиться придатною для життя.

Про це пише Spacedocumentary.
 
Існує багато сценаріїв зникнення життя на Землі.  Наприклад, Земля в майбутньому може зіткнутися  з великим астероїдом, і через це зіткнення втратить свою атмосферу. 
 
Також люди можуть знищити себе самі, розполчавши ядерну війну чи спровокувавши глобальну зміну клімату на планеті.
 У всякому разі ми сьогодні розуміємо, що  життя на Землі колись закінчеться,  тому людству потрібно знайти якусь іншу планету, куди воно могло б пересилитися.
 
Для вого нового дому людству потрібен певний  тип планет:  
1. Планета повинна перебувати в зоні заселення,  тобто вода повинна бути присутня у рідкому стані.
2. На цій планеті повинна бути атмосфера.
3. Планета повинна мати кам'янисту і тверду поверхню, а не газоподібну.
 
Вчені завдяки телескопам високої дальності знайшли багато планет, де вода присутня в рідкому стані, поверхня планети кам'яниста і є атмосфера, але вони занадто далеко від нас.
 
Людству потрібна планета, до якої воно б змогло дістатися, і це може бути планета нашої сонячної системи. Для цього найкраще підходить Марс.
 
Життя на Марсі
 
Життя на Марсі сьогодні виглядає мрією, але вона може здійснитись в майбутньому. Люди відправили свій перший марсохід на Марс у 1971 році. Це був апарат, створений в СРСР і він  зазнав аварії відразу після посадки на червону планету.
 
Після цієї аварії NASA в 1976 році відправляє свій апарат Viking 1, який успішно здійснив приземлення.
 
У 1997 році NASA відправляє на Марс перший марсохід  - SOJOUNER, який не лише успішно приземлився,  але й зміг дослідити поверхню та атмосферу планети.
 
Після цього на Марс відправляли й інші апарати, але вони не змогли знайти жодної ознаки життя на планеті, але все ж вчені вважають, що в минулому тут могли бути якісь форми життя, як наприклад, мікроби.
Якщо ж заглянути в історію людства, то можна знайти опис Марса у багатьох цивілізаціях.
 
Вперше це зробили єгиптяни в 1534 році до н. Єгиптяни поважали Марс, але він їх лякав, вони сприймали Марс, як небезпеку. Причиною цього може бути червоний колір планети.
 
В 2003 році році в Мексиці дослідники знайшли піраміду, створеною в час цивілізації майя, під якою була печера. Оглянувши її, дослідники знайшли кілька скель, покритих золотом та дослідили, що коли на них потрапляло світло, печера починала світитись, як наш Всесвіт. Це була своєрідна тривимірна карта Всесвіту.
 
Цікавим є те, що у верхній частині печери розташовано храм бога майя, який, за їхніми віруваннями, відповідав за життя на Марсі. Цього бога вони зобразили у вигляді астероїда.
 
Можливо майя щось знали, і на Марсі було життя, яке зруйнував астероїд.
 
Сьогодні вчені також приходять до думки, що  в якийсь момент на Марсі сталося зіткнення з великим космічним тілом.