Старі iPhone і iPad можуть залишитися без важливих функцій з 3 листопада. Отже, станеться це в тому випадку, якщо користувачі гаджетів не встигнуть змінити програмне забезпечення.

Як зазначається, компанія Apple випустила на своєму сайті підтримки документ з попередженням для власників старих моделей iPhone і iPad. Там йдеться про те, що моделі, представлені в 2012 році і раніше - iPhone 5 і iPad 4 покоління, iPhone 4s, iPad mini першого покоління, iPad 2 і iPad 3, незабаром залишаться без важливих функцій.

iPhone 5C
iPhone 5C

Правда, щоб цього не сталося, потрібно до 3 листопада оновлення смартфона. Як пояснюють в Apple, якщо цього не зробити, то перестане працювати ряд функцій:

Популярні новини зараз

Тимошенко майданить і знижує ціну на газ: лідер "Батьківщини" пішла в опозицію і фонтанує ідеями

Заворотнюк втратила останній шанс на порятунок, "Моїй прекрасній няні" радять готуватися до найгіршого

Пугачова і Галкін приховували ще двох дітей, знайомтеся: Гаррі і Ліза, Аліна і Гриша

У київському супермаркеті АТБ продавали "смерть": є потерпілі

Показати ще
  • GPS-навігації буде показувати неправильно
  • не будуть працювати функції, залежні від правильно встановленої дати і часу
  • Перестане робити синхронізувати з iCloud і завантаження пошти.

Крім того, пристрої, які не оновлені до 3 листопада, можуть виявитися нездатними отримувати оновлення ПО бездротовим способом. В результаті єдиним способом оновлювати пристрій буде його відновлення в iTunes або Finder.

iPhone 4
iPhone 4

Нагадаємо, що популярний додаток Google Messages, який має прийти на заміну Viber і WhatsApp раптово зганьбилося на весь світ. Справа в тому, що компанія так і не змогла довести додаток до розуму, у зв'язку з чим воно не запускалося навіть під час бета-тесту. Схоже, компанії доведеться переглянути свою стратегію створення додатків.

Як повідомляв Знай.uа флагманський OnePlus 7 Pro очолив рейтинг найбільш потужних смартфонів червня 2019 року. Це означає, що компанії вдалося домогтися відмінної оптимізації системи, у зв'язку з чим робота смартфона за всіма показниками просто відмінна. Правда, ціна за смартфон теж кусається, але у гаджета є всі шанси стати смартфоном цього року, якщо iPhone 2019 не шокує публіку нереальними функціями.

Також Знай.uа писав, що Sony PlayStation 5 шокувало користувачів своєю ціною. Якщо раніше аналітики вважали, що за новий гаджет доведеться віддати близько 500 доларів, то тепер доведеться заплатити в три рази більше.