Facebook тестує систему розпізнавання облич для ідентифікації особи користувачів, які намагаються зайти в свій аккаунт з мобільних пристроїв.

Про це заявила розробник з Гонконгу, дослідник коду Джейн Манчун Вонг. Їй вдалося знайти посилання на систему розпізнавання облич в додатку, повідомляє Dailymail.

Facebook таємно експериментує з новою системою розпізнавання облич для авторизації у мобільному додатку. Ситема вимагає у користувача зробити відео-селфі, щоб довести, що він не бот.

Новий запобіжний захід, який наразі проходить обмежене тестування, вимагає, щоб користувачі тримали телефон на рівні очей з включеною камерою, а потім розміщали своє відображення в круглу рамку, яка з'являється на екрані.

Далі користувач записує відео-селфі, слідуючи підказкам — його просять подивитися прямо вперед, вправо, вліво, а потім знову перед собою.

″Це допомагає нам підтвердити вашу особистість і переконатися, що ви реальна людина″, - йдеться в повідомленні Facebook з програми на початку процесу.

Популярні новини зараз

Кива проти Майдану: генпрокурор Рябошапка порушив кримінальну справу за побиття Ківою ветерана АТО

Курс валют на 23 січня завдасть клопоту українцям

Монстра з тисячолітньою історією виявили в Антарктиді, як виглядав небачений звір

Подруга Фреймут Островська загинула у кривавій ДТП, очевидці розклали трагедію "по поличках": "Жодних шансів"

Показати щеДодаток обіцяє, що ″ніхто інший″ не побачить відео, але також вказано, кому насправді буде дозволено його переглядати.

Facebook планує зберігати селфі особи на сервері протягом 30 днів, а не на пристрої користувача та повідомляє, що відео буде видалено після закінчення цього терміну, згідно зі звітом Fast Company.

У системі присутній й інший варіант ідентифікації – він передбачає завантаження фотографії посвідчення особи користувача ″на плоскій, добре освітленій поверхні″.

Facebook публічно не оголосив про програму тестування. Представники компанії відмовляються від коментарів. Саме ж тестування функції не означає, що вона буде впроваджена найближчим часом чи коли-небудь взагалі.

Нагадаємо, Facebook відмовиться від лайків

Як повідомляв портал Знай.ua, Facebook підтримав сепаратиста Аксьонова: визнали Крим російським?

Також Знай.ua писав, Facebook втрапив у гучний скандал: без суду не обійтись.