Поряд з Honor V30 і Honor V30 Pro компанія недавно представила розумні ваги Honor Smart Body Scale 2, які складуть конкурентцию аналогу від Xiaomi. Схоже, у компанії тепер великі проблеми, так як новинка від Honor теж варто максимально дешево, а от функцій предостатньо.

Ваги можуть вимірювати до 14 різних параметрів тіла, а також може використовуватися для визначення значення DEXA за допомогою вимірювання маси жиру.

Honor Smart Body Scale 2, gizmochina

Honor Smart Body Scale 2 може вимірювати масу тіла, ІМТ, вісцеральний жир, BMR, м'язову масу, масу кістки, процентний вміст води в організмі, процентний вміст жиру в організмі, вік тіла, тип тіла, вага без жиру, фізичну оцінку, мінеральну щільність кістки, і навіть серцевий ритм. Хонор повідомляє, що ваги можуть зберігати дані до 50 різних користувачів.

Honor Smart Body Scale 2, gizmochina

Популярні новини зараз

Львівські маршрутники з'їхали з глузду: мінус 50 гривень

Томна Ані Лорак показала, як розслабляється на ліжку, ці форми затьмарять голлівудських зірок

На Львівщині шукають молодого охоронця - покинув трактор і безслідно зник

Дружина Дзідзьо зворушливо привітала коханого архівними фото з-під вінця: "Пробач, я спізнилась на весілля"

Показати ще

Ваги підключаються через Bluetooth 4.2 і 2.4 ГГц WiFi. Новинка має чіп CSU18M91 і живиться від трьох лужних батарей № 7.

За новинку попросять всього лише 15 доларів.

Нагадаємо, що Facebook тестує унікальний “темний режим” для Android.

Як повідомляв Знай.uа компанія Steam масово видаляє гри з бібліотеки.

Також Знай.uа писав, що Lamborghini представила концепт нереального гіперкара, який так і не надійде в серійне виробництво.