Агентство NASA вивчать каспій в структурі магнітного поля Землі — воронкоподібні стоки для заряджених частинок біля полюсів планети. Аномалії спостерігаються саме у цих областях. Поки вчені не можуть пояснити у чому річ. Особливо це стосується збільшення локальної щільності атмосфери і порушення роботи засобів зв'язку. Про це повідомляє видання Science Alert.

Вчені вилікували пацієнта, зараженого ВІЛ
Вчені вилікували пацієнта, зараженого ВІЛ

Науковці агенства планують відвідати Північний полюс із трьома місіями. Одна з яких — Cusp Region Experiment-2 - досліджуватиме аномалії в атмосфері. В області, що знаходиться на висоті 322 кілометри, щільність повітря значно вище середнього. Якби шалені перепади тиску відбувалися біля поверхні Землі, то вони викликали би потужний ураган.

Популярні новини зараз

На фоні тотальної бідності нардепи влаштували парад "золотих" брендів: "Годинник, як квартира, і сумочка, як євробляха", фото

Головне за день понеділка, 20 січня: Зеленський заговорив про відставку, а наближеного до Порошенка підозрюють у вбивстві

Слідом за Гончаруком? Зеленський зробив заяву про відставку: "Мені довелося"

Українським водіям затиснуть лещата: завалять податками, мало не здасться

Показати ще

Астрономи б'ють на сполох
Астрономи б'ють на сполох

Ця область може бути загрозою для космічних кораблів та супутників, а атмосферна турбулентність заважає роботі GPS і засобів зв'язку.

Метою другої місії, яка вже триває — Cusp Irregularities-5 — є вивчення турбулентності, щоб навчитися відрізняти її вплив ось роботи електричних хвиль, які також здатні порушувати функціонування засобів зв'язку. Невдалий досвід попередніх досліджень свідчить, що місія може виявитися невдалою.

Дослідження на Марсі, фото: NASA
Дослідження на Марсі, фото: NASA

Третя місія CHI призначена для вимірювання потоків плазми і газів в каспе. Це допоможе вченим передбачати поведінку магнітного поля в даній області, щоб уникнути поломки техніки.

Нагадаємо, вчені зможуть "бачити" землетруси через старі кабелі на дні океану.

Як повідомляв портал Знай.uа, NASA знайшли воду на супутнику Юпітера.