Тепер громадянам Китаю доведеться використовувати розпізнавання осіб, щоб підписатися на інтернет-послуги або отримати новий номер мобільного телефону. У вересні китайський уряд оголосив, що жителі, які подають заявку на новий мобільний або інтернет-пристрій, буду зобов'язані сканувати своє обличчя. Ці нові правила набули чинності 1 грудня.

Прапор Китаю, фото - Washington Post
Прапор Китаю, фото - Washington Post

Міністерство промисловості та інформаційних технологій Китаю (МІІТ), яке є державним агентством, відповідальним за регулювання Інтернету і технологій повідомило, що це рішення було частиною плану з “захист законних прав і інтересів громадян у кіберпросторі”. У теорії, це допоможе запобігти шахрайству. Варто зазначити, що в Китаї близько 854 мільйонів інтернет-користувачів.

Китай, unsplash
Китай, unsplash

Популярні новини зараз

Під Києвом зафіксували ще один рекорд - пляшка пшеничної довжиною в 200 метрів

Ніцой вибісилася через українську мову, яку запхали у "сортир": "Зневага!"

Пенсіонерам назвали дати підняття виплат: складайте списки покупок

У Хмельницькому молода сім'я пішла на дно на катамарані

Показати ще

Нагадаємо, що компанія Samsung представить Galaxy S11 вже в лютому 2020 року. Втім, витоку вже показують головні фішки цього смартфона. Серед них буде фронтальна камера, яку вбудували в сам екран, а також задня камера, яку розташували в хаотичному порядку

Як повідомляв Знай.uа компанія Xiaomi представила нереальний ліхтарик на всі випадки життя. Він може ставати лампою, або навіть зовнішнім акумулятором для девайсом, а міцний корпус дозволяє розбивати скло.

Також Знай.uа писав, що Steam показали 20 найпопулярніших ігор за жовтень 2019 року. Серед них як і інді проекти, так і ААА-ігри.