Сайт Lyrics Genius подав до суду на Google, заявивши, що компанія продовжує свідомо копіювати тексти пісень і використовувати їх в результатах пошуку. Genius також стверджує, що практика Google є антиконкурентною, і вона вимагає від Google і партнерів компенсації за 50 мільйонів доларів.

Google Chrome
Google Chrome

Google відображає тексти пісень, які надаються партнерами у відповідь на певні пошукові запити. Раніше в цьому році Genius стверджував, що в деяких випадках ці тексти були скопійовані з його веб-сайту, що можна було відстежити за допомогою хитрої схеми водяних знаків. 

Google запускає новий сервіс
Google запускає новий сервіс

Популярні новини зараз

Скільки українців отримують пенсію понад 10 тисяч гривень: у ПФУ розкрили дані

На фоні тотальної бідності нардепи влаштували парад "золотих" брендів: "Годинник, як квартира, і сумочка, як євробляха", фото

Українським водіям затиснуть лещата: завалять податками, мало не здасться

Львовом розгулюють два збоченці, світять "причандаллям" і тікають: дівчата, не гуляйте на самоті

Показати ще

У скарзі, поданій в Брукліні, Нью-Йорк, 3 грудня, говориться, що поведінка Google не тільки порушує умови угоди про обслуговування, але і витягує вигоду з “десяти років і десятків мільйонів доларів”, які Genius витратив на розвиток свого бізнесу і бази даних, і тому це рівносильно недобросовісної конкуренції.

Нагадаємо, що компанія Xiaomi подтвержила існування Xiaomi Mi 10, про яку мріяли мільйони. Швидше за все, смартфон покажуть вже в 2020 році, так що чекати залишилося недовго.

Як повідомляв Знай.uа компанія Amazon почне здавати в оренду квантовий комп'ютер, який могутніше в тисячі разів звичайних ПК. Такий девайс допоможе виконувати складні математичні рішення.

Також Знай.uа писав, що компанія LG Запатентувала нереальний гнучкий смартфон який отримає аж 3 камери.