Компанія Lockheed Martin розробить гіперзвукову аэробаллистическую ракету системи повітряного старту ARRW за замовленням Міністерства оборони США. Мета у ракети всього одна - виявитися в будь-якій точці планети протягом години.

Lockheed Martin, CNBS

ARRW отримає твердопаливний двигун і відокремлюваний гіперзвуковий бойовий блок. Ракету в залежності від модифікації будуть оснащувати ядерною або фугасної бойовою частиною. Звичайно ж, ракета здатна розвивати рекордну швидкість, дабу уникнути контакту з системою захисту супротивника. Інших деталей розробки поки немає. 

Lockheed Martin

На сьогоднішній день гиперзвуковыми балістичними ракетами займаються не тільки в США, але і військові Росії, Франції, Австралії та Індії.

Нагадаємо, що компанію Google звинуватили в крадіжці текстів для пісень. Схоже, назріває гучний скандал, так як компанія просто використовує без дозволу величезну бібліотеку текстів для пісень.

Як повідомляв Знай.uа компанія Xiaomi повідомила, що флагманський Xiaomi Mi Mix 10 отримає топовий процесор від Qualcomm. Девайс отримає потужний процесор, а також передову начинку і величезний акумулятор.

Також Знай.uа писав, що компанія SpaceX відправить у космос готель для роботів. Компанія відправить роботів на МКС, які будуть займатися виявленні пошкодження зовнішнього корпусу космічної станції.