Астрономи виявили велику планету розміром з Нептун, яка обертається навколо білої карликової зірки. Планета в чотири рази більше зірки, і білий карлик повільно руйнує планету: тепло білого карлика випаровує матеріал з атмосфери планети, утворюючи кометоподобный хвіст.

WDJ0914+1914, universetoday

Білий карлик - це кінцевий стан таких зірок, як наше Сонце. Коли у зірки, подібної до Сонця, закінчується паливо, вона перетворюється на червоного гіганта. На цьому етапі велика частина маси зірки скидається в космос. Після цього залишається компактний, відносно невеликий білий карлик.

Нептун, hiroved
Нептун, hiroved

Популярні новини зараз

Дантес помацав Дорофєєву в цікавому місці, фанати тішаться: "Які котики"

Аномальна засуха та сильні заморозки: синоптики розповіли, чого очікувати українцям навесні

Волочкова показала, як виросла її донька Аріадна, очей не відірвати: "Я народила..."

Крихітний купальник Олі Полякової зрадницьки засвітив найінтимніше: "Прекрасна і без макіяжу"

Показати ще

Нагадаємо, що компанія Huawei може відмовитися від співпраці з Samsung. Повідомляється, що компанія може самостійно виготовляти компоненти для своїх смартфонів, що значно здешевить вартість майбутніх флагманів від китайців.

Як повідомляв Знай.uа компанія компанія Qualcomm зайнялася розробкою нового iPhone 12. Головною фішкою флагмана стане наявність 5G мережі. 

Також Знай.uа писав, що експерти обрали найбільш потужні смартфони листопада 2019 року. Серед них як і новинки, так і відомі всім флагманські моделі.