На виставці електроніки CES 2020 в Лас-Вегасі готується до чогось унікального, так як Honda, виробник автомобілів, збирається представити футуристичний концепт-кар Augmented Driving Concept.

Унікальні і футуристичні фізичні аспекти автомобіля підтверджують, що це дійсно концептуальний автомобіль. Іншими словами, концептуальні автомобілі ніколи не з'являться в масовому виробництві, а використовуються, щоб дати уявлення про те, що можуть запропонувати майбутнє галузі. У відео компанія також заявляє, що це “зображення майбутніх можливих функцій автоматичних транспортних засобів”.

Augmented Driving Concept car, gizmochina

Популярні новини зараз

Допомога матерям-одиначкам: скільки виділять українкам, котрі виховують дітей самотужки

Україна зважилася на рішучий крок по Криму і Донбасу, деталі

Допомога на дитину у 2020 році: скільки отримають українки у декреті

Допомога на дитину та декрет: молодих матусь терміново попередили про зміни у виплатах

Показати ще

Більшість концепт-карів демонструють передові розробки і функції, такі як великий інтерактивний дисплей, HUD (екранний дисплей) і багато іншого. Тим не менш, Honda інакше відноситься до автономних автомобілів. За словами компанії, цей автомобіль є частиною розширеної концепції керування, яка означає, що він може доповнювати досвід водіння. Простіше кажучи, автомобіль, будучи повністю автоматизованим, як і раніше пропонує повну свобода з ручним режимом через інтерактивне кермо.

Нагадаємо, що Twitter заборонив публікацію гифок. Тепер користувачі залишилися без анімованих картинок, але в компанії представлять аналогічну функцію.

Як повідомляв Знай.uа у популярному додатку Google Photo з'явиться корисна функція. Тепер користувачі зможуть наближати і віддаляти відео при необхідності.

Також Знай.uа писав, що компанія Samsung розробляє бездротовий акумулятор, який зможе заряджати смартфони з підтримкою бездротової зарядки.