Китайська GPS-навігація поставляється у формі навігаційної супутникової системи Beidou-3. Згідно з повідомленням, Китай запустить ще два супутника, щоб закінчити створення системи до червня 2020 року. Загальна кількість супутників досягне 24 і стане альтернативою популярному в США GPS.

Супутників з лазерами
Супутників з лазерами

Beidou означає “Велика Ведмедиця”, і це проект, який в даний час знаходиться на третьому етапі. Перша ітерація системи була виведена з експлуатації в 2012 році. Тепер, із запуском двох супутників, Beidou буде містити основні та важливі технології, такі як високопродуктивні індикатори, нові технологічні системи, висока локалізація, створення мереж масового виробництва.

запуск супутника
запуск супутника

Популярні новини зараз

Папараці підловили Настю Каменських без краплі макіяжу, як насправді виглядає дружина Потапа

Волосся росте як на дріжджах: секретний рецепт трихологів, швидкий результат

У київському озері спіймали моторошного монстра з зубами-лезами - "Якийсь дурень випустив…"

Як виглядає 73-річна Софія Ротару в день народження сьогодні та 50 років тому

Показати ще

Китай також планує до 2035 року домогтися подальшого розвитку за допомогою більш розумною, більш доступною і більш інтегрованої системи. Країна приділяє велику увагу своєї космічної програми, спрямованої на розвиток безлічі незалежних високотехнологічних технологій, таких як інтеграція 5G.

Нагадаємо, що компанія Apple готова представити новий iPad Pro 2020 року, який отримає змінений дисплей. Новинка також отримає потрійну камеру.

Як повідомляв Знай.uа компанія Apple представить перший ігровий ноутбук в 2020 році. Корпорація вирішила заявити про себе на ринку ігрових пристроїв.

Також Знай.uа писав, що в мережі показали фото флагманського Huawei P40, який отримає відразу 5 камер, якщо вірити прогнозам інсайдерів.