Apple звинуватили в крадіжці технологій для смарт-годинників. Американська компанія з виробництва технологій моніторингу здоров’я Masimo звинуватила Apple у незаконному використанні своєї методики відстеження стану пацієнтів в смарт-годинниках Apple Watch.

Посилаючись на те, що корпорація отримала секретні дані під виглядом робочих відносин, а потім найняла ключових співробітників Masimo на керівні пости у сфері технологій охорони здоров’я, компанія подала позов проти Apple.

Apple Watch 4
Apple Watch 4

Повідомляється, що саме технологія неінвазивного моніторингу Masimo була основною в подоланні проблем з продуктивністю в Apple Watch. Загалом Masimo звинувачує Apple у порушенні десяти патентів, включаючи спосіб вимірювання рівня кисню в крові та частоти серцевих скорочень.

Нагадаємо, раніше TikTok захопили хакери: помилки в додатку залишають користувачів без грошей

Популярні новини зараз
У "Резерв+" з'явилась "мітка ухилянта": як виправити свої взаємовідносини з ТЦК ТЦК буде безпощадним до цих жінок: кому загрожують штрафи на рівні з чоловіками Гороскоп на сьогодні 5 липня: заздрість, приховані інтриги та оригінальні ідеї – прогноз для всіх знаків Зодіаку Не бери слухавку: шахраї дзвонять саме із цих номерів - і ти вже в їхній пастці
Показати ще

Як повідомляв портал "Знай.ua", у США хочуть заборонити використання смартфона до 21 року

Також "Знай.ua" писав, що у мережі показали найдокладніший знімок Місяця з сотні тисяч фото