Китайський виробник OnePlus працює над 120 Гц дисплеями. Екран смартфона з високою частотою оновлення  є тенденцією для флагманських пристроїв. За словами Лю Цуоху, OnePlus тепер готовий представити смартфони з дисплеєм 120 Гц. Дослідження та розробки (R & D) завершені, і тепер вони будуть рухатися вперед для подальшого виробництва.

OnePlus 7T
OnePlus 7T

Згідно з недавнім листа-запрошення OnePlus, нарада компанії за технологією екранної зв'язку 2020 року відбудеться 13 січня о 14:00 в квітучому саду Шеньчжень.

OnePlus 7
OnePlus 7

Популярні новини зараз

Найкращі анекдоти на п'ятницю 17 січня: підкорюйте світ з широкою посмішкою

Україна зважилася на рішучий крок по Криму і Донбасу, деталі

Львів'ян косить небезпечна хвороба, запанікували навіть медики: вірус-мутант

Мільйони українців ризикують втратити пенсії, кому час шукати підробіток на старість

Показати ще

Як випливає з назви, OnePlus буде демонструвати свої новітні технології екрану. Відзначимо, що подібна технологія буде впроваджена в Samsung Galaxy S20, так що це буде чи не перший смартфон з підтримкою такої частоти оновлення.

Нагадаємо, що стажист NASA випадковим чином відкрив нову планету, яка придатна для життя землян. Схоже, у них з'явився новий співробітник, так як далеко не кожен вчений робить такого роду відкриття.

Як повідомляв Знай.uа, компанію Apple звинуватили в крадіжці патентів. Цього разу скандал пов'язаний з Apple Watch, які вміють вимірювати пульс.

Також Знай.uа повідомляв, що в мережу силил перші живі знімки Samsung Galaxy S20, який покажуть публіці вже в лютому цього року.