Porsche планує випустити літаючий автомобіль до 2025 року. Один з членів ради директорів сказав, що інженери були “на дуже ранній стадії” з концепціями автомобіля, який буде “здатний літати з точки А в точку в, але також дозволить пасажиру або пілотові взяти на себе управління протягом певного періоду часу. У жовтні минулого року Porsche підписала меморандум про взаєморозуміння з Boeing для спільної роботи над концепцією “преміального” електричного вертикального зльоту і посадки (eVTOL). 

Патент Porsche, autoblog

Виявляється, що за кілька місяців до офіційного співробітництва Porsche подав дві патентні заявки в липні в Бюро по патентах і товарних знаків США. Форум Taycan EV виявив документи, один для “Літак”, інший для “Джерела живлення для літака”. 

Патент Porsche, autoblog

Популярні новини зараз

Допомога матерям-одиначкам: скільки виділять українкам, котрі виховують дітей самотужки

Плівки Гончарука вивели із себе Тимошенко, дісталося і Зеленському

Європа змусить виробників смартфонів використовувати один формат зарядки

Пророцтво для України на Рік Білого Щура: що чекає земляків у 2020

Показати ще

Самі патентні малюнки виглядають досить таки сміливо.

Нагадаємо, що стажист NASA випадковим чином відкрив нову планету, яка придатна для життя землян. Схоже, у них з'явився новий співробітник, так як далеко не кожен вчений робить такого роду відкриття.

Як повідомляв Знай.uа, компанію Apple звинуватили в крадіжці патентів. Цього разу скандал пов'язаний з Apple Watch, які вміють вимірювати пульс.

Також Знай.uа повідомляв, що в мережу силил перші живі знімки Samsung Galaxy S20, який покажуть публіці вже в лютому цього року.