Раніше, 14 січня 2020 року, Xiaomi офіційно випустила новий кондиціонер Smart. Він поставляється в двох варіантах з різною навантажувальною здатністю і, як кажуть, перевершує сучасні стандарти енергоефективності в галузі.

Smartmi Air Conditioner A, gizchina

Ключовим моментом продажу побутової техніки є її енергоефективність. Кондиціонер китайського технологічного гіганта має значення APF (річний коефіцієнт корисної дії), рівне 4,65, що краще, ніж поточний китайський стандарт енергоефективності, рівний 4,5. Простіше кажучи, чим вище значення APF, тим вище енергоефективність кондиціонера. Клас енергоефективності рівня 1 був досягнутий завдяки новому двигуну з перетворенням частоти постійного струму.

Smartmi Air Conditioner A, gizchina

Популярні новини зараз

Відмовилася від корекції брів і прославилась на весь світ: як виглядає сучасна амазонка, фото

Лідер "Голосу" Вакарчук десятиліттями не платив податки: "Ви зобов'язані здати свій мандат"

Львів'ян косить небезпечна хвороба, запанікували навіть медики: вірус-мутант

Українцям автоматично закриють виплати пенсій, всього за кілька хвилин: деталі нововведення

Показати ще

Враховуючи, що цінник в районі 33 доларів - це відмінний девайс для кожного будинку.

Нагадаємо, що стажист NASA випадковим чином відкрив нову планету, яка придатна для життя землян. Схоже, у них з'явився новий співробітник, так як далеко не кожен вчений робить такого роду відкриття.

Як повідомляв Знай.uа, компанію Apple звинуватили в крадіжці патентів. Цього разу скандал пов'язаний з Apple Watch, які вміють вимірювати пульс.

Також Знай.uа повідомляв, що в мережу силил перші живі знімки Samsung Galaxy S20, який покажуть публіці вже в лютому цього року.