Samsung повинен був продемонструвати свій справжній бездротовий телевізор на CES 2020, але із-за деяких проблем вони не змогли. Але президент підрозділу оптичних дисплеїв Samsung Хан Чон Хі (Han Jong-hee) розповів про деякі характеристики бездротового телевізора.

Samsung Wall, gizchina
Samsung Wall, gizchina

Він згадав, що бездротове телебачення Samsung дійсно бездротове, оскільки в ньому немає звичайного відеокабелю або навіть кабелю живлення. Оскільки на місці проведення виставки необхідні порти були недоступні, Samsung вирішила не демонструвати телевізор на виставці CES 2020.

Samsung TV, ITC
Samsung TV, ITC

Популярні новини зараз

Головне за день вівторка, 25 лютого: в Україну завезли коронавірус і прогнозують "біблійний" потоп, а наркоторговець дає поради Гончаруку

Заробітчанка привезла з Італії смертельний коронавірус, під загрозою вся Україна

У Нових Санжарах з'явилася перша хвора жінка, яку евакуювали з охопленого коронавірусом Китаю

Сині кити - ще квіточки, ця гра може коштувати життя вашій дитині, відео

Показати ще

Цей бездротовий телевізор Samsung без кабелю живлення побудований на основі принципу електромагнітної індукції, і в ньому не повинно бути екранування в діапазоні чутливості. Одна з основних проблем, яку Samsung повинна подолати щодо функціонування телевізора, - це проблема відстані. Як тільки вони вирішать цю проблему, бездротовий телебачення може почати масове виробництво, і ми зможемо побачити його на виставці CES в наступному році.

Нагадаємо, що компанія Huawei займеться розробкою безпілотного авто. Правда, сама компанія створенням автомобілів не буде займатися, але зробить величезний внесок у розвиток безпілотних авто, як це зробив Ілон Маск з його 

Як повідомляв Знай.uа компанія Huawei планує відмовитися від послуг Google, так що тепер корпорація буде виплачувати мільйони доларів творцям програм, які запустять сервіси для власної ОС від Huawei.

Також Знай.uа повідомляв, що компанія Microsoft сильно оновила браузер, Edge, так що тепер новинка буде працювати набагато швидше.