Toyota Motor Corp заявила у вівторок, що відкличе 3,4 мільйона автомобілів по всьому світу через електронного дефекту, який може призвести до того, що подушки безпеки не спрацюють в аваріях.

Mark toyota, gizchina
Mark toyota, gizchina

Нагадаємо, що серед цих авто є Corolla 2011-2019, Matrix 2011-2013, Avalon 2012-2018 і гібридні автомобілі Avalon 2013-2018.  Настійно рекомендуємо скористатися послугами виробника для безпеки.

Транспортні засоби можуть мати електронний блок управління, який не має належного захисту від електричних перешкод, які можуть виникнути при аваріях, які можуть призвести до неповного чи неробочому спрацьовування подушок безпеки. Це також може перешкоджати роботі натягування ременів безпеки.

Популярні новини зараз

До Львова звезуть заражених коронавірусом українців, губернатор Козицький ошелешив заявою

Під Львовом засікли фуру з мотлохом "від Коко Шанель" - прощавайте, секонд-хенди

Хлопець 10 років не мив і не розчісував волосся, перукар зважився на сміливий експеримент

Українка показала, як Vodafone підло розводить на гроші вірних клієнтів

Показати ще

toyota rav 4
toyota rav 4

Toyota відмовилася повідомити, скільки смертей або травм було пов'язано з дефектом. Компанія повідомить власників транспортних засобів про відкликання до середини березня.

Нагадаємо, що компанія Huawei знайшла заміну сервісів Google. На цей раз компанія хоче створити свої сервіси, які зможуть виконувати вс необхідні дії для створення цілої екосистеми сервісів для смартфонів власного виробництва.

Як повідомляв Знай.uа компанія Google вирішила порадувати користувачів унікальним оновленням для мобільної версії браузера Google Chrome.

Також Знай.uа повідомляв, що в мережі знайшли згадку про Android R, який з'явиться на майбутніх смартфонах. Правда, коли новинка з'явиться на ринку - невідомо.