Останнім часом Apple не показала хороших результатів продажу за межами США. Тому було багато прогнозів, що iPhone 11 провалиться у продажу. Однак, схоже, що компанія з Купертино знайшла найслабша ланка і виправила його. За деякими повідомленнями ЗМІ, оскільки попит на серію iPhone11 перевершив очікування, компанія готова випустити більш дешевий iPhone. Це вже призводить до збільшення попиту на процесор A13. Виявляється, Apple попросила виробників мікросхем збільшити виробничі потужності.

iPhone 11 Pro Max
iPhone 11 Pro Max

У повідомленні говориться, що ринковий попит на iPhone11 і iPhone 11 Pro перевершив очікування ринку, а також перевершив очікування Apple. Щоб задовольнити ринковий попит, Apple запросила виробничі потужності процесорів A13, використовуваних TSMC в цій серії iPhone.

iPhone 11 pro max
iPhone 11 pro max

Популярні новини зараз

Як отримати щедрий урожай картоплі по-голландськи, найкращий спосіб

Коронавірус змусив львів'ян "озолотити" аптеки і обвішатися масками, деталі істерії

Колишня Балана перетворилася на Тіну Кароль і залишила інтригуюче послання

Сині кити - ще квіточки, ця гра може коштувати життя вашій дитині, відео

Показати ще

Деякі аналітики також очікують, що продажі iPhone 11 і iPhone 11Pro, особливо iPhone 11, будуть кращими, ніж очікувалося. Дані відповідних дослідних установ показують, що в жовтні минулого року продажі iPhone 11, iPhone 11Pro і iPhone 11Pro Max становили 69% від загального обсягу продажів iPhone.

Нагадаємо, що компанія Huawei готова до нових санкцій з боку США. У компанії відзначили, що у них вже є План Б, і навіть санкції з боку США не завадять корпорації робити гаджети і далі.

Як повідомляв Знай.uа компанія характеристики майбутнього гнучкого Samsung Galaxy Z Flip розчарують користувачів. Інсайдери повідомляли, що смартфон отримає круту камеру, але це виявилося неправдою.

Також Знай.uа повідомляв, що компанія Sony випустить довгоочікуваний флагман з топовими характеристиками, а екран отримає дозвіл 4К, що є рідкістю навіть для флагманів.