Перед обличчям нової пандемії, разоряющей Китай і інші частини світу, відбулися деякі інші події. У той час як деякі чесно намагаються допомогти з ситуацією, завжди є ті, хто буде тільки наживатися на цьому. Оскільки більшість коронавірусів поширюються так само, як і інші віруси, що викликають застуду, антикоронавирусная маска і рукавички стали дуже затребуваним. Тим не менш, деякі магазини використовують ситуацію в своїх інтересах і продають несправжні противокоронавирусные маски.

Коронавірус в Китаї, фото: TK Media
Коронавірус в Китаї, фото: TK Media

Раніше сьогодні Alibaba викрила 7 торговців, які продають погані противокоронавирусные маски. Ці маски підроблені або не виконують ніяких захисних функцій. Крім того, деякі з цих торговців також підвищують ціни на маски. Раніше Taobao виступив із заявою про те, що всі продавці, які продають маски, не повинні підвищувати ціни.

Коронавірус, фото з вільних джерел
Коронавірус, фото з вільних джерел

Популярні новини зараз

Могилевську застукали за шкідливою звичкою, такою співачку ще не бачили

У храмі Тернопільщини ікона Божої Матері заплакала, як жива жінка: кадри дива

Ломаченку, якому не допомогли руські попи, назвали умову для реваншу з Лопесом

Гола Кароль викликала гнів українок, ні трусів, ні совісті: "У вас син, не соромно?"

Показати ще

Нагадаємо, що експерти оцінили роботу камери iPhone 11. Повідомляється, що компанія не змогла здивувати експертів новим смартфоном, і він займає далеко не лідируючі позиції в рейтингу.

Як повідомляв Знай.uа Google знайшла купу вразливостей в додатках від Apple. У браузері Safari виявили купу вразливостей. 

Також Знай.uа повідомляв, що компанія Microsoft випадково злила дані 250 мільйонів користувачів. Схоже, у компанії з'явилися великі проблеми.