Ми наближаємося до презентації PlayStation 5, і таємниць, що оточують консоль, стає все менше. Дизайн наступної консолі Sony викликав багато дискусій, але тепер це може закінчитися.

Інсайдери показали нове відео з консоллю майбутнього. Схоже, саме такий дизайн і отримає PS5.

Існує велика ймовірність, що це дійсно нова консоль Sony. Це пов'язано з тим, що представлений тут продукт відповідає дизайну попередніх поколінь.

Популярні новини зараз

"Збільшила до 5 розміру?",- Ані Лорак блиснула розкішним бюстом в глибокому декольте

У Києві засікли елітний спорткар McLaren за ціною тисяч мінімалок — такий не купити, навіть якщо продаси нирку

У родині Комарова зі "Світу навиворіт" довгоочікуване поповнення, вже відома стать малюка

350-кілограмова дівчина "здулася" заради кохання, прозріли всі: "Це що, наречена?"

Показати ще

Зображення не має хорошої якості, тому багато деталей не помітні. Тим не менш, ми бачимо, що PS5 матиме прямокутний дизайн, до якого ми звикли.

Sony PlayStation 5
Sony PlayStation 5

Для Sony має сенс запустити PlayStation 5 з таким дизайном. Тому що так буде легко асоціюватися з його популярними консолями. Якщо японська компанія вибрала більш сміливий дизайн, споживачам може бути важко пов'язати цю консоль з спадщиною PlayStation.

Нагадаємо, що експерти оцінили роботу камери iPhone 11. Повідомляється, що компанія не змогла здивувати експертів новим смартфоном, і він займає далеко не лідируючі позиції в рейтингу.

Як повідомляв Знай.uа Google знайшла купу вразливостей в додатках від Apple. У браузері Safari виявили купу вразливостей. 

Також Знай.uа повідомляв, що компанія Microsoft випадково злила дані 250 мільйонів користувачів. Схоже, у компанії з'явилися великі проблеми.