На даний момент найбільше в світі програма для обміну повідомленнями проходить бета-тестування, результати якого повинні порадувати багатьох шанувальників месенджерів. Команда WhatsApp вирішила додати підтримку темного режиму. Нарешті, компанія дозволяє нашим очам відпочити від яскравого світла в темряві. І для багатьох власників смартфонів з AMOLED екранами це хороша допомога для збільшення часу автономної роботи.

WhatsApp. gizchina

Щоб отримати доступ до бета-версії WhatsApp, вам потрібно бути частиною бета-версії Google Play. Якщо ви вже є частиною цієї програми, то чекайте оновлення до версії 2.20.13 на вашому пристрої найближчим часом. На додаток до темної теми ви також отримаєте деякі виправлення помилок і покращення.

WhatsApp
WhatsApp

Популярні новини зараз

Танкович розповів про нове кохання на "Танцях з зірками" та політичні амбіції

У родині Комарова зі "Світу навиворіт" довгоочікуване поповнення, вже відома стать малюка

Ломаченку, якому не допомогли руські попи, назвали умову для реваншу з Лопесом

Українці показали приклад щастя в парі, яку зацькували всі: йому 78, їй - 23

Показати ще

Оскільки це бета-версія, швидше за все, не все буде працювати ідеально. Бета-тестери WhatsApp вже знають, що можуть очікувати помилок. Якщо ви вже оновили програму і у вас немає можливості включити темну тему, можливо, вам доведеться перевстановити додаток, щоб воно запрацювало, або почекати, поки на вашому пристрої з'явиться потрібна версія.

Нагадаємо, що експерти оцінили роботу камери iPhone 11. Повідомляється, що компанія не змогла здивувати експертів новим смартфоном, і він займає далеко не лідируючі позиції в рейтингу.

Як повідомляв Знай.uа Google знайшла купу вразливостей в додатках від Apple. У браузері Safari виявили купу вразливостей. 

Також Знай.uа повідомляв, що компанія Microsoft випадково злила дані 250 мільйонів користувачів. Схоже, у компанії з'явилися великі проблеми.