Нещодавно Xiaomi Youpin випустила новий краудфандинговый продукт FIVE Smart Lamp для дезінфекції та стерилізації. Він використовує стерилізацію та дезінфекцію UVC, підтримує інтелектуальне сприйняття людини і підтримує контроль додатків Mijia. Вартість новинки складає 149 юанів (21 долар).

З'являються нові віруси всіх видів. Ковдру на подушці, на якому ми спали тиждень, вкрите мільйонами кліщів. Домашні тварини несуть невідомі бактерії і незліченну кількість паразитів. Ці приховані “вбивці”, просто всюди. Але вони стануть більш небезпечними, коли у нас низький рівень імунітету. 

Використовувана FIVE Smart Lamp ультрафіолетова стерилізація має широкий спектр застосування. Він має базову конфігурацію в області медицини і широко відомий як “вплив сонця”. Тепер з допомогою технічних засобів ми благополучно переносимо “сонце” в будинок. Порівняно з традиційною стерилізацією люмінесцентними лампами інтелектуальна лампа для дезинфекції і стерилізації FIVE має ступінь стерилізації 99,99%.

Популярні новини зараз

У Львові помер онкохворий, якого "викинули" з лікарні, медики вразили байдужістю: "Хтось виживає, хтось помирає"

Українська Кардашьян закрилася у примірювальній магазину і почала "любити" себе

Маленькі діти кілька днів жили з трупами батьків: "Тато чомусь весь почорнів"

Найкрасивіша жінка світу за версією чоловіків: як виглядає і хто вона

Показати ще

FIVE Smart Disinfection, gizchina

Досить непогана річ, особливо в наших реаліях, коли віруси можуть завдати смертельного шкоду людству.

Нагадаємо, що експерти оцінили роботу камери iPhone 11. Повідомляється, що компанія не змогла здивувати експертів новим смартфоном, і він займає далеко не лідируючі позиції в рейтингу.

Як повідомляв Знай.uа Google знайшла купу вразливостей в додатках від Apple. У браузері Safari виявили купу вразливостей. 

Також Знай.uа повідомляв, що компанія Microsoft випадково злила дані 250 мільйонів користувачів. Схоже, у компанії з'явилися великі проблеми.