Сьогодні Huawei оголосила про свою підтримку Hubei Mobile і Hubei Unicom для запуску базових станцій 5G в лікарні Ухань Вулкан. Як ви, напевно, вже чули, Уханьського вулканская гірська лікарня - це будівля, що Китай намагається побудувати якомога швидше для боротьби з епідемією коронавіруса. Будівля побудована за зразком Пекінській лікарні Сяотаншань; лікарня в столиці Китаю побудована всього за 7 днів.

Huawei 5G, gizchina

Представники Huawei в регіоні Хубей терміново створили групу проекту по захисту від спалаху Коронавіруса 23-го; забезпечення робочою силою близько 150 осіб. Від отримання повідомлення від Надзвичайного центру з профілактики та контролю епідемій у місті Ухань до введення в експлуатацію базових станцій 5G, все будівництво від планування мережі, обстеження, проектування і будівництва до прокладання оптоволокна, монтажу базових станцій та введення в експлуатацію було завершено всього за 3 дні.

В даний час три великих оператора в Хубей вже створили і відкрили мережу 5G поруч з лікарнею. 5G допоможе гірської лікарні Вулкана досягти надшвидкісного мережевого підключення. Забезпечення високошвидкісного доступу до даних, збору даних, віддалених консультацій, віддаленого моніторингу та інших послуг.

Популярні новини зараз

На Львівщині зникла русява красуня в рожевих кросівках - батьки виплакали всі очі

У Хмельницькому коронавірус обірвав життя проректора та професора національного університету - їх поважали колеги та студенти

Синочок Тіни Кароль вразив маму дорослим виглядом і чоловічим вчинком, все своїми руками: "Гордість..."

Українська Кардашьян закрилася у примірювальній магазину і почала "любити" себе

Показати ще

Huawei 5G, gizchina

Нагадаємо, що експерти оцінили роботу камери iPhone 11. Повідомляється, що компанія не змогла здивувати експертів новим смартфоном, і він займає далеко не лідируючі позиції в рейтингу.

Як повідомляв Знай.uа Google знайшла купу вразливостей в додатках від Apple. У браузері Safari виявили купу вразливостей. 

Також Знай.uа повідомляв, що компанія Microsoft випадково злила дані 250 мільйонів користувачів. Схоже, у компанії з'явилися великі проблеми.