Великі гравці, такі як Samsung, Huawei і Xiaomi, вже продають смартфон з 5G на борту. Але генеральний директор Apple Тім Кук вважає, що бездротова мережа наступного покоління все ще перебуває в зародковому стані. Він також виключив будь-які питання про можливу появу iPhone 5G. “Що стосується 5G, то ми знаходимося на ранніх етапах його глобального впровадження”, - сказав Тім Кук у відповідь на питання аналітика про потенційних плани Apple щодо підключення 5G до майбутнього iPhone.

Тім Кук
Тім Кук

Коментарі наступника Стіва Джобса, коли будуть опубліковані результати компанії за перший квартал, призводять до того, що кілька чуток вказують на те, що Apple розробляє iPhone 5G для запланованого запуску у вересні. 

Тім Кук
Тім Кук

Популярні новини зараз

На Львівщині зникла русява красуня в рожевих кросівках - батьки виплакали всі очі

Українець потрапив у страшну біду в Чехії, дружина сивіє від горя: "Допоможіть"

На Прикарпатті мисливські пси розірвали п'ятьох беззахисних малюків, страшне видовище

Найкрасивіша жінка світу за версією чоловіків: як виглядає і хто вона

Показати ще

протягом багатьох років 5G була основною технологічною темою, але в 2019 році багато виробників смартфонів і оператори мобільного зв'язку почали впроваджувати цю технологію в більш широкому масштабі. Наприклад, флагманський смартфон Samsung Galaxy S10 доступний у варіанті 5G. Виробники телефонів Android, такі як Huawei, Xiaomi, Vivo і LG, також продають пристрої, сумісні з 5G

Нагадаємо, що компанія Toyota припиняє виробництво авто. Причиною цього рішення стало поширення коронавіруса, з-за якого поставки деталей 

Як повідомляв Знай.uа компанія Alibaba запатентувала власний гнучкий смартфон. В теорії компанія може випустити цей девайс, тим самим заявивши про себе на ринку смартфонів.

Також Знай.uа повідомляв, що відомий антивірус злив дані мільйонів користувачів стороннім компаніям. Звичайно ж, мова йде про конфіденційної інформації користувачів.