Тепер майже напевно японський технологічний гігант - Sony - запустить новий флагманський Xperia на MWC2020 цього року, який стартує 24 лютого.

Sony Xperia 3
Sony Xperia 3

Кілька днів тому ми дізналися, що прийдешній телефон серії Sony Xperia буде оснащений 4K-дисплеєм високої роздільної здатності типу OLED. Тепер, коли це дозвіл принесе дуже чіткі враження від перегляду, воно також має деякі негативні сторони; наприклад, більш висока розрядка акумулятора в порівнянні з роздільною здатністю Full HD +.

Інсайдери повідомляють, що в телефоні може бути встановлений акумулятор більшої ємності, ніж зазвичай, для пристрою Sony. Швидше за все, акумулятор ємністю аж до 4400 маг.

Популярні новини зараз

Танкович розповів про нове кохання на "Танцях з зірками" та політичні амбіції

Красуня-дружина Влада Ями підкорила стрункою фігурою, справжня пантера: "Одного недостатньо"

Люблячий батько не дав лікарям відключити напівживого сина від апаратів, сталося диво: "Люблю тебе"

Гола Кароль викликала гнів українок, ні трусів, ні совісті: "У вас син, не соромно?"

Показати ще

Sony, 112 канал
Sony, 112 канал

Що стосується інших специфікацій Sony Xperia повинна включати в себе новітній і самий потужний процесор Qualcomm Snapdragon 865; поряд з двухрежимным модемом Snapdragon X55 5G, що підтримує мережі NSA і SA. Присутність 5G, ймовірно, також є ще однією причиною, по якій Sony довелося запровадити величезний акумулятор, оскільки технологія виявилася досить енергоємною.

Нагадаємо, що компанія Toyota припиняє виробництво авто. Причиною цього рішення стало поширення коронавіруса, з-за якого поставки деталей 

Як повідомляв Знай.uа компанія Alibaba запатентувала власний гнучкий смартфон. В теорії компанія може випустити цей девайс, тим самим заявивши про себе на ринку смартфонів.

Також Знай.uа повідомляв, що відомий антивірус злив дані мільйонів користувачів стороннім компаніям. Звичайно ж, мова йде про конфіденційної інформації користувачів.