Минуло 8 місяців з тих пір, як Huawei потрапила в чорний список в Сполучених Штатах, що завадило будь-якої компанії в країні мати ділові відносини з виробником. Це стосується і Google, тому Huawei Mate 30 Pro з'явився на міжнародному ринку без послуг Google. На даний момент ситуація не вирішена, тому такі телефони Huawei спіткає та ж доля. Однак представник Huawei оголосив, що вони ніколи більше не будуть користуватися сервісами Google. Це навіть якщо заборону знімуть.

Huawei, фото foreignpolicy
Huawei, фото foreignpolicy

Ми знали все це завдяки Winfuture, грунтуючись на заявах Андреаса Прошофски. Він зв'язувався з Huawei безпосередньо і неодноразово задавав одне і те ж питання, щоб не було плутанини. Відповідь у всіх випадках був однаковим і дуже дивним: Huawei не збирається знову використовувати сервіси Google на своїх телефонах.

Huawei, ITC.ua
Huawei, ITC.ua

Популярні новини зараз

Львів'яни втомилися від допотопних маршруток Садового і вимагають метро

Наташа Корольова слізно просить про допомогу: атрофія рук і ніг, часу обмаль

Маленькі діти кілька днів жили з трупами батьків: "Тато чомусь весь почорнів"

Найкрасивіша жінка світу за версією чоловіків: як виглядає і хто вона

Показати ще

Нагадаємо, що компанія Microsoft запровадила цікаву функцію в роботу системи Windows 10. Тепер користувачі можуть робити дзвінки за допомогою комп'ютера.

Як повідомляв Знай.uа компанія Xiaomi готує до виходу унікальний смартфон Mi Mix 10, який точно стане популярним завдяки своїй ціні і топовим характеристиками. Правда, коли покажуть новинку - невідомо.

Також Знай.uа повідомляв, що iOS 13 користується величезною популярністю. Повідомляється, що нова ОС встановлена на більшості сучасних смартфонів, що говорить про вдалу збірці.