Facebook оголосить про видалення постів, фотографій і відео, що породжують шкідливу дезінформацію про коронавирусе, у четвер компанія оголосила про своє бажання придушити хвилю контенту, спонукального фальшиві ліки від швидко поширюється глобальної кризи в галузі охорони здоров'я.

Facebook
Facebook

Facebook заявив, що буде засновувати свої рішення на рекомендаціях “провідних світових організацій охорони здоров'я та місцевих органів охорони здоров'я”. Це рідкісний крок для компанії, яка часто маркує і рекламує помилкове зміст, а не видаляє його - такий підхід в минулому спонукав критику експертів в області охорони здоров'я.

Facebook
Facebook

Популярні новини зараз

Заробітчани переказали додому мільярди доларів, але ці гроші підуть не на Україну

Фітнес-модель Ана Чері в сексуальній білизні не змогла прикрити головне капелюшком, оце так...

Школярі, які їхали здавати ЗНО зірвались з мосту і впали у воду – діти загинули

У Польщі підпалили заробітчан з України

Показати ще

Нагадаємо, що компанія Microsoft запровадила цікаву функцію в роботу системи Windows 10. Тепер користувачі можуть робити дзвінки за допомогою комп'ютера.

Як повідомляв Знай.uа компанія Xiaomi готує до виходу унікальний смартфон Mi Mix 10, який точно стане популярним завдяки своїй ціні і топовим характеристиками. Правда, коли покажуть новинку - невідомо.

Також Знай.uа повідомляв, що iOS 13 користується величезною популярністю. Повідомляється, що нова ОС встановлена на більшості сучасних смартфонів, що говорить про вдалу збірці.