Компанія Xiaomi випустила нову складну бігову доріжку під своєю платформою Youpin Crowdfunding. Продукт отримав назву Kingsmith Smart Foldable Treadmill і відрізняється дизайном, який отримав німецьку нагороду Red Dot. Новинка отримала цінник в 360 доларів.

Kingsmith Smart Foldable Treadmill, gizchina

Як випливає з назви, складна бігова доріжка Kingsmith Smart має складну конструкцію. Xiaomi завжди вкладала переносимість у розробку свого продукту, головним чином з-за потреби в портативних виробах в Китаї, де доступність місця є проблемою. Раніше компанія випустила складну бігову доріжку WalkingPad з більш крутий версією - WalkingPad R1 Pro, яка буде запущена на Kickstarter, а потім - у краудфандінге Indiegogo. Конструкція така, що вам не потрібен професіонал для установки або демонтажу. 

Kingsmith Smart Foldable Treadmill, gizchina

Популярні новини зараз

Відомий співак жадібно скуповує будинки сусідів для комфорту: десятки мільйонів — заради особистого села

Підступні хвилі неспокійного моря погубили відразу десяток туристів: "Щоб врятувати дитину..."

Суддя ″Танців з зірками″ побив дружину і адвоката через поділ майна: всі троє в лікарні

Тіна Кароль скинула банний халатик і показала дві свої коштовності

Показати ще

Пристрій також поставляється з підвісною пружною підніжкою. Еластична дошка використовує фізичні властивості дошки з цільного дерева. він може ефективно поглинати удари і шум, що виникають під час бігу, і, таким чином, забезпечувати комфортні відчуття при бігу. 

Нагадаємо, що компанія Microsoft запровадила цікаву функцію в роботу системи Windows 10. Тепер користувачі можуть робити дзвінки за допомогою комп'ютера.

Як повідомляв Знай.uа компанія Xiaomi готує до виходу унікальний смартфон Mi Mix 10, який точно стане популярним завдяки своїй ціні і топовим характеристиками. Правда, коли покажуть новинку - невідомо.

Також Знай.uа повідомляв, що iOS 13 користується величезною популярністю. Повідомляється, що нова ОС встановлена на більшості сучасних смартфонів, що говорить про вдалу збірці.