Більшість сучасних електронних пристроїв використовують крихітні, точно настроєні електричні струми для обробки і зберігання інформації. Ці потоки диктують, як швидко працюють наші комп'ютери, як часто працюють наші кардіостимулятори і як надійно зберігаються наші гроші в банку.

Вчені, Lenta
Вчені, Lenta

В дослідженні, опублікованому в журналі “Фізика природи”, дослідники з Університету Британської Колумбії продемонстрували абсолютно новий спосіб точного управління такими електричними струмами, використовуючи взаємодія між спіном електрона (магнітним квантовим полем, яке воно по своїй природі несе) і його орбітальним обертанням навколо ядра.

Вчені вилікували пацієнта, зараженого ВІЛ
Вчені вилікували пацієнта, зараженого ВІЛ

Популярні новини зараз

"Збільшила до 5 розміру?",- Ані Лорак блиснула розкішним бюстом в глибокому декольте

Комаров зі "Світу навиворіт" показав сумну правду про українців: "Роблять це не через бідність"

У храмі Тернопільщини ікона Божої Матері заплакала, як жива жінка: кадри дива

350-кілограмова дівчина "здулася" заради кохання, прозріли всі: "Це що, наречена?"

Показати ще

“Ми знайшли новий спосіб включення і виключення електропровідності матеріалів”, - говорить провідний автор доктор філософії Беренд Цварценберг. “Цей захоплюючий результат не тільки розширить наше розуміння того, як працює електропровідність, але і допоможе нам додатково вивчити відомі властивості, такі як провідність, магнетизм і надпровідність, і виявити нові властивості, які можуть бути важливі для квантових обчислень, зберігання даних і енергетичних програм. "

Нагадаємо, що компанія Apple запатентувала унікальний смартфон з гнучким екраном. На відміну від уже існуючих моделей, компанія виправила головну проблему гнучкого екрану - місце вигину.

Як повідомляв Знай.uа компанія Sony створила новий сайт для PlayStation 5. Однак, можна тільки підписатися на новини, навіть попереднє замовлення можна зробити. Втім, незабаром ми дізнаємося про новинку трохи більше.

Також Знай.uа повідомляв, що нова версія Google Chrome 80 готова порадувати публіку, так як сайти тепер не зможуть збирати особисту інформацію про користувачів.