впродовж багатьох років флагманські телефони Samsung серії Galaxy мають одні з кращих дисплеїв, доступних на мобільних пристроях. Минулого тижня компанія протестувала нову серію телефонів: Galaxy S20, Galaxy S20 Plus і Galaxy S20 Ultra.

Galaxy S20, S20+, S20 Ultra, фото Gizmodo
Galaxy S20, S20+, S20 Ultra, фото Gizmodo

Displaymate, сайт, який тестує екрани з допомогою різних лабораторних досліджень, оцінив дисплей Galaxy S20 Ultra, виготовлений Samsung під мікроскопом. Сайт дав оцінку A +, так що дисплей можна назвати одним з кращих в світі.

За словами Displaymate, нові флагманські показники Samsung дуже високі на діаграмі точності передачі кольору. Це було досягнуто шляхом вимірювання можливостей екрану з допомогою спектрорадиометра, пристрою, який перевіряє довжину хвилі і амплітуду світлових хвиль, випромінюваних екраном. Схоже, Samsung знову обійшла Apple.

Популярні новини зараз

Зеленський екстрено звернувся до українців з приводу землі: "Ніхто не хоче"

Найкращі анекдоти на п'ятницю 27 березня застрягнуть у голові надовго

Пальчики оближеш, або як приготувати легендарний італійський картопляний пиріг з шинкою та сиром за пів години

Як діють італійські багатії під час епідемії, на відміну від жадібних українських олігархів

Показати ще

камера Galaxy S20 Ultra, фото TechCrunch
камера Galaxy S20 Ultra, фото TechCrunch

Обов'язково підпишись на наш канал в Viber, щоб не пропустити найцікавіше.

Нагадаємо, що компанія Xiaomi показала, що всередині смартфона Xiaomi Mi 10. Крім клею, в ньому компактно розміщені 4 датчика камери, великий акумулятор і потужний процесор. Швидше за все, ремонтопридатність пристрої теж буде на висоті.

Як повідомляв Знай.uа компанія Sony закрила всі форуми для користувачів PlayStation. За заявою компанії, користувачі можуть обговорювати консолі в соцмережах, а форуми в 2020 році вже не є актуальним місцем для обговорення.

Також Знай.uа повідомляв, що чергове оновлення Windows видаляє дані користувачів. Microsoft вже пообіцяла виправити ситуацію.

https://youtu.be/1rIO9Myxvt4